Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macska eledelt érdemes...

Melyik macska eledelt érdemes választani az alábbiak közül? Wild Freedom, Purizon, Brit Care? Van jelentősége hogy pl. az elsőnél nincs ivartalanítottnak való, de jobbnak tűnnek az összetevők?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Azt, amelyiket a macskád szívesebben megeszi. Nem csak rajtad múlik, hogy melyik lesz az. A felsorolt márkák mindegyike jó minőségű.
2022. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
A legolcsobbat.
2022. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

12 eves ivartalanitott cicam van, 11 eve mutottek, eleteben nem kapott kulon tapot emiatt.

Csak arra figyelek, hogy jo minosegu legyen es sokat igyon, van ilyen ivokutunk, azt imadja. Az elhizas ellen lehet tenni; mozgatni kell a macskat, a hugyuti problema pedig hajlam kerdese is, ha pl hugykoves lesz a macska, akkor arra mar szinten nem jo a sima steril tap, megelozesre se, szoval en ezek miatt nem latom ertelmet adni.


Most epp applawst kap az enyem, szereti nagyon.

De amugy amiket felsoroltal, azok is tok jo markak :) En azt adnam elso korben, amiben tobb a hus. Aztan majd meglatod, mi jon be, sokszor kiserletezni kell.

2022. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Eddig Concept for Life volt, de azt az egyik macskám sajnos nem eszi már meg. Így muszáj váltani és lépnek egy szintet minőségben.
2022. nov. 2. 22:41
 5/15 A kérdező kommentje:

Három macskám van amúgy, de csak a legutolsó benti. Ő ivartalanított lány.

A másik kettő sajnos ki-ki jár mert eleinte nem tudtam mennyire fontos bent tartani őket ahol nem üthetik el. Idegeskedek is miattuk eleget.


Viszont a legutóbbi és ha később jön macska is mind benti lesz már.

2022. nov. 2. 22:42
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Rosszabb vagy hitlernél és putyinnál.
2022. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De a bölcs vezér Kimnél ugye nem? Léccy mondd hogy nem.
2022. nov. 2. 23:35
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
A macskád éppen a legszörnyűbb betegségeket kapja el, ha épp nem lövik/mérgezik. Légy büszke magadra.
2022. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most mondtam, hogy az egyik teljesen benti. Viszont 6 éve még kezdő macskatartóként hibáztam hogy nem bentinek lettek nevelve. Én legalább tanultam ebből és próbálok tenni ellene. Most lehet ekézni, de legalább nem szaporítom őket és ha új macska jön hozzám az is benti lesz. A csak benti pl. egy gyárból került ide ahol rossz sorsa lett volna.
2022. nov. 2. 23:40
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
A többi épp most hal meg. Állatkínzó szardarab vagy.
2022. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!