Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elektromos macskariasztót...

Elektromos macskariasztót keresek. Valaki tud ajánlani? Hol lehet venni? Hatásos?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 14:07
 1/3 anonim válasza:

Ezeken a fórumokon találsz infót róla:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vásárolni nagyon egyszerű, beírod a Google keresőbe, hogy "elektromos macskariasztó" és kiad 100000 webshopot, ahol beszerezheted.


Azért egy hozzászólást idéznék:


„Pár hete vettem egy növénykét, amit a kertészetben macskariasztónak tituláltak. A cicák emelt fővel mennek el ellette. A terasz másik oldalán pedig elektromos macskariasztót szereltünk fel (Gazdaboldban kapható, 13.700FT). Napokig úgy túnt, megtaláltuk gondunkra a megoldást. Korai volt az öröm, mert ma délután a nyitott teraszajtón át besétált a nappalinkba egy macska.”

2010. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerősék is vettek, pár napig hatott, utána kiröhögték :)) Néze meg ezt az oldalt, hátha hatásosabbat találsz : [link]
2010. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a legjobb macska riasztó,egy darab tömlö,ugy igazitva mint egy kigyó lenne.Bevált mióta ajánlottam a mamámnak a kiskertjébe,nagyivben kerülik a macskák.Kiskertben bevált.
2010. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!