Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak egy kóbor...

Mit csináljak egy kóbor macskával ha tele van a menhely de nem akarom megtartani?

Figyelt kérdés

Nemrég egyik ismerősöm hívott, hogy talált egy kóbor macskát a közelben, én meg hazahoztam, gondoltam elviszem következő nap a menhelyre mert akkor már este volt. Kiderült, hogy a menhely tele van, ismerősöm pedig nem viheti haza. Körbekérdeztem mindenkit, de senkinek sem kell.

Tömbházban lakok, melettünk van egy erdő de a főút is közel van. Mennyire lennék szívtelen ha kitenném? Még mielőtt hazahoztuk is jól táplált volt, kaja nem is érdekelte, pedig már legalább egy hónapja kint volt (találtunk róla Facebook postot). Barátságos, bújós, nyugis cica, és úgy tűnt, hogy hozzászokott ahhoz, hogy kint van.

Nem akarom, hogy elüsse az autó vagy valami megegye, de nem is akarom megtartani.



2022. nov. 17. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felrakhatod Fb-re, más oldalakra, hátha valaki elviszi.

Állatorvos megmondhatja, hogy van-e benne esetleg chip, illetve hogy hogy látja, eddig vajon lakáscica volt-e vagy kóbor. Ha eddig lakásmacska volt, akkor nem kellene csakúgy kitenni, ha kóbor, akkor talán...

2022. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
" én meg hazahoztam, " Vagyis felelöséget vállaltál érte. MI A KÉRDÉS?
2022. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Te beteg vagy hazaviszed de kidobnád az erdőbe jajj de mégse... Remélem nem lesz gyereked se soha. Felelősséget meg kezd el komolyan tanulni
2022. nov. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!