Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan alom amit nem hord...

Van olyan alom amit nem hord szet a labaval a macska?

Figyelt kérdés

Ja, es nem kerul 5 ezer ft-ba :)

Sparosat vettem eddig , de azt szethordja a lakasban, felviszi az agyba



2022. nov. 21. 07:00
 1/8 anonim válasza:
Alom nemhiszem. Alom tálca létezik olyan amivel ez kiküszöbölhető.
2022. nov. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában nem az almon múlik, hanem az alomtálca kialakításán, és elrendezésén. Vannak kifejezetten ehhez való szőnyegek és kilépők, amiket az alom bejárata elé kell tenni, és beleakadnak az alomdarabok.
2022. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindegyiket széthordják valamennyire. Nekünk van kilépő az alom előtt de azért látni itt ott alomdarabokat a lakásban.

Tigerino almot veszünk.

2022. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es hsz, en is vettem ilyen szonyeget, azon mar tul vagyok😆
2022. nov. 21. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:
4: akkor érdemes lenne egy komolyabb alomtálcába beruházni, ahol maga a tényleges alom előtt van eg, rácsozat is, ahova lepotyoghatnak az alomdarabok. Ezek ugyebár nagyobbak, több hel, kell nekik, ill. nyilván drágábbak is, de ha nag,on zavar, ez segíthet.
2022. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szilikonos alom is széthordható? A szőnyeget én is próbáltam, mekkora reményeket fűztem hozzá :D
2022. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szilikát homokalom.
2022. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kristályos alom nem tapad rá mancsukra. Nekünk maximum az alomtálca mellé szokott egy kicsi elszóródni.
2022. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!