Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanításra viszem a...

Ivartalanításra viszem a cicáimat a közeljövőben, de annyira félek, hogy valami történik velük műtét közben, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Egyik lány, másik fiú,7 hónaposak, nagyon szeretem őket, ugye nem lesz semmi bajuk, emiatt halogatom a műtétet nagyon félek, hogy meghalnak a műtét során :(:(:(
2010. szept. 29. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordult már ,hogy 1-2 túlélte!!! :))))))
2010. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Nekem műtöttek már kutyát, macskát ötbbször is és mindig minden rendben volt! Ma már nagyon jó technikák vannak, odafigyelnek az orvosok, hogy ne legyen semmi! És fiatalok, 2-3 nap múlva (főleg a fiúnál) észre sem fogod venni, hogy meg vannak műtve!!!
2010. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyugi. Olvasgass erről jó sokat itt a neten, ha eddig esetleg nem tetted volna meg. Ha végig tudod, hogy mi fog történni velük, kicsit nyugodtabb leszel. Ráadásul ha már "összebarátkoztatok" a dokival, tudni fogod, hogy jó kezekben lesznek. Bár amikor viszed őket a nagy napon, lehet neked is szükséged lehet egy támaszra, vidd magaddal esetleg a párod, ha ráér, vagy bárkit.

Amikor az én nőstény cicámnak beadták az altatót, tarthattam kicsit a kezemben, míg elernyedt a kis teste. Amikor pedig az asszisztens kivette a kezemből és a műtő felé vitte, egyből eltört nálam a mécses. De szerencsére egy régi barátom vigasztalt. Két óra múlva már mehettem is a kis hölgyért. :)

Bátorság! Nagyon ne nyújtsd el, lehet hogy vemhes lesz így a nőstény.

Virág

2010. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igazabol ha annyira aggodsz, vidd olyan helyre oket, ahol tudnak gazzal boditani. Mert a inakcionak bar egyre biztonsagosabban, lehetnek komoly mellekhatasai is.

De ennek az eselye kb 1:100000 hoz.

2010. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam. Köszi:)
2010. szept. 29. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát... Több esély van rá hogy túlél 18 fejlövést...
2010. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó menny haza

Többieknek köszi :D

2010. szept. 29. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy rutin műtét.

Kár aggódni emiatt. Viszont, ha nem estek túl minnél előbb a műtéten a nem kívánt szaporulat miatt aggódhatsz. Gondolod attól nem félnél, hogy az imádott macskáid kölykei milyen emberek kezébe kerülnek?

2010. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó látod , ha hallgattál volna bölcs maradtál volna. A kérdés nem a szaporulatra vonatkozott, mert nem lesz szaporulat.
2010. okt. 1. 12:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Feltételes módban beszéltem. Azt mondtam, HA nem estek túl minnél előbb az ivartalanításon...

Bölcs maradtam volna? Nem értem a hisztidet? Az orvos nem tudott megnyugtatni, vadidegen emberek kell, hogy nyugtassanak téged egy sima kis rutin műtét miatt?

Ha ennyire pánikolsz miért nem vállaltál ivartalanított macskákat alapból, most megkímélnéd magad ettől a "borzalomtól".

2010. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!