Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen „nem szokványos"...

Milyen „nem szokványos" kajàkat szeret a cicàd?

Figyelt kérdés

Az enyém például odavan az olivàért. Nem csak az olivabogyót eszi, az olivás szappant is nyalogatja .

Szereti a fűszereket, hempereg bennük. Vicces, mikor az őrölt piros paprikával panîrozza be magát.

A mákot, brindzàt, élesztőt is kiköveteli, ha meglátja.

Kivancsi vagyok más macskák dilijeire.


2022. nov. 28. 20:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Ja igen, a széktàmláról jut eszembe.

A mienk a pókhàlót eszi 😱

2022. nov. 28. 22:50
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon vicces! 😆😂
2022. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Sárgarépa, brokkoli, olívabogyó, kukorica, leveles salátafélék.

A ragadozók egyébként esznek zöldségeket is, csak kisebb mennyiségben, mint húst. Ez a terészetben is így van. Aki azt írja, hogy 100% húsevő a macska, és rosszat tesz neki minden más, az alap dolgokkal nincs tisztában. A jó minőségű macskatápokban is vannak zöldségek. Így teljes egy ragadozó állat étkezése.

2022. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

Már nincs macs, az egyik kekszet evett sólámpával. Mármint utóbbit hozzányalta. Úgy döntöttem, elzárom a postai bélyegeket előle, biztos, ami biztos. :P


(Ha lehet egy kis aktuklitás és offtéma, már nincs macskám, viszont épp ma csokipapírral fogtam egeret! Véletlenül a szemetes zsák elérhető volt az egerentyűk számára. Amikor meg élvefogó egércsapdát használok, a csokis nápolyi a nyerő! Sokan egyébként azt hiszik, nagy sajtevő az egér, de azt csak végső esetben csócsálja, ha nem talál jobbat. Az egerek csokifüggők! A macskák meg egérfüggők. :P Én pedig billentyűzetfüggő vagyok. :D )

2022. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 NTBS ***** válasza:
100%
Birsalma a kertből.
2022. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsöknek főleg körtének a szárát de csak azt, magát a gyümölcsöt abszolút nem
2022. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!