Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Frontline combo bolhairto...

Frontline combo bolhairto csepp kutyáknak. Adhatok macskára belőle?

Figyelt kérdés

Remélem jól írtam egyrészt. Másrészt : állatpatikában nyomták a kezembe, hogy én ezt osszam el a három macskára. Egy kutyára valót.



Hiába mondtam hogy kérek három macskára valót azt mondták annyi nincs és nem is engedték, ezt engedték egyedül. Megtehetem vagy ne? Ha nem még ma tudok venni egy másik fajtát ami nem ilyen, de ha igen akkor szeretném alkalmazni.. Habár tartok tőle.



2022. dec. 8. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Használati útmutató:

Ellenjavallat:

Ezt a terméket speciálisan kutyáknak fejlesztették ki. Macskáknál nem szabad használni a túladagolás veszélye miatt.

2022. dec. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM! A kutyának való bolhairtó a macskának halálos idegméreg! Ne csináld!
2022. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igaza van az első hozzászólónak, csak meg kell nézni a tájékoztatót, én a helyedben vissza is vinném az állatpatikába. Még ha teljesen ugyanaz is lenne a hatóanyag, nem tudod úgy elosztani, hogy a cicák a megfelelő dózist kapják TUTI biztosan, ha meg valamelyiket túladagolod, abból nagy baj lehet. De sokszor a kutyáknak készült ilyen termékek olyan kemikáliát tartalmaznak, ami cicáknak egyáltalán nem biztonságos.
2022. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vettem nekik macskának valót és ezt még a kutyáimra osztom el akkor. Az a felháborító hogy bemegyek és elvileg szakértőtől kérek tanácsot, erre ilyen dolgokat ajánlanak
2022. dec. 8. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A hatóanyaga Fipronil, tehát nem árt a macskának. Ellenben tényleg tuladagolható.
2022. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!