Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátok szereti az olajbog...

A macskátok szereti az olajbogyót?

Figyelt kérdés
Az enyémek szinte eufóriába esnek tőle, és hemperegnek. De van amelyik nem eszi meg.

2022. dec. 8. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de kb kettőt bír megenni, a harmadikkal már csak bohóckodik.
2022. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk az egyik nagyon, nagyon szereti, bármit megtenne érte. A másik nem szereti.

Viszont csak heti 1 alkalommal kap 1 szemet, és előtte leöblítem neki, mert azért elég sós, és nem annyira egészséges a macskának... de heti 1 szemtől nem lesz semmi baja.

2022. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Imadna, de ritkan adok neki, en is ritkan eszem, max 3-4 havonta veszek egy uveggel, akkor kap belole egy darabot.
2022. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Az olívabogyó zacskóját oda szoktam adni neki, imád belehenteregni meg lefetyelni a levét (csak nagyon keveset szoktam benne hagyni), de magával a bogyóval nem szokott egyik se foglalkozni.
2022. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Mondjuk normális ember macskának való ételt ad a macskának.

Ne az döntse már, el hogy mivel eteted, hogy mit hajlandó megenni... Egy kisgyerek is magába tömi kb a homokot is meg a macskagumit is, mégsem etetjük azzal!

2022. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
#5 ki beszél etetésről, tudsz olvasni?
2022. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem etetésről van szó, hanem néha egy-egy szemről. Valószínűleg tartalmaz valami olyan anyagot, amitől némely macska "felpörög", én nem tudom, mit? Mint a macskamentától is, amivel szintén nem etetjük.
2022. dec. 8. 13:05
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

En peldaul szerintem eleg elfogadhato minosegu kajaval etetem a macskat (purizon tap, applaws alus), aki nem mellesleg mar 12 eves :D

Es ugy tunik, hogy a 3-4 havonta adott EGY szem olivabogyotol egyelore meg nem dobta fel a talpat, de azert koszi a lepontozast 🤣🤣🤣


Ja es hogy tovabb vigyem a temat es meg tobb kiakadast szuljek, tudom, hogy a macska husevo, de szokott kapni parolt zoldseget is, egy picike gyumolcsot is, mert imadja :(

Csunya, gonosz, rossz gazdi vagyok.

2022. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Az olajbogyót nem tudom, hogy szereti-e, de a sós mogyorót és a húslevesben megfőtt sárgarépát imádja! :-)
2022. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Platypus ***** válasza:
74%
Az egyik macskám megőrül tőle. Nem nagyon eszi, de olyan szinten rápörög a bogyó pofozására, mintha macskamenta lenne. Néha tényleg le is nyeli, de általában pár óra múlva felsöpröm a maradványokat. A másik macskám teljesen érdektelen.
2022. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!