Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel csillapíthatók cicám...

Mivel csillapíthatók cicám fájdalmai?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Milyen fájdalmai vannak?

Emberi gyógyszert semmiképp ne adj neki, azok többsége cicáknak méreg!

2008. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel úgy jött elő hogy nagyon fájt a lába, nem bírja mozgatni ráálni (a jobb első). Látni, hogy fáj neki, el fogom vinni orvoshoz, de csak ünnep után, mert már voltam vele húsvétkor az ügyeleti orvosnál, és az ügyeleti díj volt 5000 ft, és valahogy most így karácsonykor nem vet fel a pénz. De addig is hogyan segíthetnék neki?
2008. dec. 26. 13:12
 3/11 anonim válasza:
11%
Én Xanaxot adok neki, ha fáj valamije. 10 kilós, 1 Xanax. Évente 1szer 2szer kell.
2008. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Az én cicàm még pici volt,amikor eldöntötte,hogy lerepül a 4. emeletröl...

Fàjt a làba nagyon,mi kammilàztuk neki,màr ahogy engedte,mert lenyalogatta.

Hagyni kell 4-5 nap,és helyre fog jönni!

Söt még erösebb lesz,mint elötte.

Amit most irok ezért ne nézzetttek le,ne hàborodjatok fel,de egy bizonyos orszàgban a cicàk làbait még kölyökkorukban eltörik,mert ha utàna helyrejön 3-szor erösebb lesz.

Most én ezt nem probàltam,nem is àll szàndékomban,de azt akarom csak kifejezni,hogy a cicàd magàtol helyre jön,ha törés,vagy zuzodàs!

Hagyd pihenni egy meleg radiàtor mellett,adj neki enni,és inni,néhàny nap meglàsd,mintha ujjà varàzsoltàk volna!

2008. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket, de nem tudom adjak e neki.


"Állatorvosi vény nélkül is beszerezhető a gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású, gyógynövényeket tartalmazó Mobileaze oldat , ami izületi megbetegedések kezelésére, idős kutyák izületi panaszai esetén (nehéz felállás, bicegés) és diszplázia esetén is alkalmazható."

2008. dec. 26. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
nyugodtan adhatsz neki abból, amit találtál... :D jobbulást a picinek
2008. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Xanaxos választ felejtsd el, nem is értem, hogy lehet ilyen marhaságot írni... A Xanax egy erős nyugtató gyógyszer, emellett depresszió és pánikbetegség kiegészítő kezelésére szolgál EMBEREKNÉL. Akár egy-két szem is kiüthet valakit, aki nem szokott hozzá, nemhogy egy kisállatot. Nem fájdalomcsillapító, és főleg nem macskáknak!
2008. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hàt a Xanax szerintem csak vicc volt,legalàbbis remélem!

Vény nélkül kaphato amit talàltàl,és kutyàknak?

Akkor lehet hogy jo,csak ne olyan mennyiségbe add,ami felvan tüntetve,mert a kutya joval termetesebb mint egy cica,de lehet talàlsz akkor ilyet kifejezetten cicànak is!

2008. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne adj neki semmit, amint tudod, azonnal vidd állatorvoshoz. Ha rosszabbodik, akkor meg fizesd ki az ügyeleti díjat. Össze-vissza gyógyszerezéssel csak árthatsz neki, az emberi adag Xanaxtól meg is halhat!
2008. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát. Bekötöttem neki kamillába áztatott gézzel, és most elaludt, hátha ha kialussza magát jobban lesz.
2008. dec. 26. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!