Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal?

Mi történhetett a macskámmal?

Figyelt kérdés

Eltűnt a 4 éves ivartalanított nőstény cicám. Tegnap reggel még meg volt,de napközben egyszerűen velszívódott.

Megnéztünk minden árkot (falun lakunk) hátha megtaláljuk ha elütötték,de semmi sehol. Emberektől tartózkodik,csak hozzánk jön oda. Elég fürge, nemhiszem,hogy elkapta volna valami állat. A környéken nem szoktak állatokat mérgezni,ezért ezt is kizárnám,viszont több ötletem sincs. Nem igen fordult még elő ilyen, mindig ott van körülöttünk,sosem ment el ilyen hosszú időre…

Van valami ötletetek mi történhetett vele?



2022. dec. 29. 20:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy szegény elment meghalni.

Tudom, hogy hihetetlen, mert tényleg nagyon fiatal volt, de a mi egészséges cicánk 2 éves korában ment el meghalni. Aznap találtuk meg a kertünkben egy bokor alatt.

De ettől még nem biztos, hogy nálatok is így lesz, hisz a cicák csavargósak. Ne adjátok fel, tegyetek ki neki kaját az udvarra, hivogassátok, hátha csak elment kóborolni. Érdemes végignézni az udvarotok kerítését, lehet, hogy valahol fenn akadt, vagy akár átnézni a bokrokat,:(.Sok sikert Nektek, drukkolok. Majd írd meg ha tudtok valamit.

2022. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszi,még reménykedünk,de holnap átnézem a kerítéseket és a bokrokat.
2022. dec. 29. 21:01
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
majd írj, ha bármi hír van róla
2022. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Előbb-utóbb minden macska "eltűnik" rövidebb-hosszabb időre (vagy örökre) amelyiknek van bármilyen lehetősége kimenni a házból.
2022. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
#2 Holnap?? Ha nekem eltűnne bármilyen állatom, azonnal indulnék a keresésére, nem ide írogatnék...
2022. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Remélem megkerül. Köszi a segítő valaszokat.
2022. dec. 29. 21:38
 7/35 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös ejjel nappal sotetben es vilagosban kerestem eddig es ugy,hogy nem ismered a körülmènyeket,kerlek ne irj ilyen “kedves megnyilvánulásokat”
2022. dec. 29. 21:40
 8/35 anonim ***** válasza:
44%
A bokrokat sem nézted még át.... Én egész éjjel keresném. Hogy tudsz úgy aludni, hogy eltűnt az állatod? Ja, faluhelyen mindegy, majd lesz másik....
2022. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Anonymuska válasza:
100%
Szerintem bármi lehet, tudod én 4 macskagenerációt neveltem fel. Lehet hogy elment csavarogni és valami mérgezőt evett vagy ilyesmi. De sajnos tényleg minden szóba jöhet, pl nekünk volt olyan hogy 2 napig nem találtuk a cicát és kiderűlt hogy csak be volt zárva a garázsba (mert a szomszéd bezárta véletlen) de volt olyan amelyik pl 5 hónap után került elő. Én remélem hogy minnél hamarabb meglesz és nincs semmi baja😥
2022. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
99%
A szomszédom macskája egyik nap ebéd után kiment az ajtón, és 3 év múlva jött vissza.Senki nem látta közben a környéken, azt hittük mi is, hogy ellopták=elütötte egy autó=elment meghalni.De, mintha mi sem történt volna, 3 év múlva besétált az ajtón, ott folytatta, ahol korábban abbahagyta.
2022. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!