Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám beleesett a...

Ha a macskám beleesett a mosószeres felmosóvödörbe mitcsinájjak? Fürdessem meg? Ebben a hónapban már fürdettem vagynembaj? ( 3 hónapos)

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Rakd be a mosógépbe,és utánna centrizd ki!Biztos nem marad benne mosószer!!!
2008. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Attól még megfürdetheted. Inkább, minthogy lenyalogassa magáról és valami baja legyen.
2008. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
a macska vagy te vagy 3 hónapos? Ha a macska,azért nem kár,haszontalan dögök!Én még szortam is rá volna mosószert!
2008. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
De egy barom állat vagy! Én téged mártanálak bele, és utána le is nyalatnám magadról. Szerintem jól teszed ha megfürdeted, de ne csináld gyakran, mert majd hamarosan fogja tisztítani magát, és mint köztudott, a macskák nem szeretik a vizet.
2008. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Ne törődj a macskagyűlölő szemétláda hülye válaszaival, engem sem érdekel, hogy lepontoz.

A cicát fürdesd meg nyugodtan cicasamponnal vagy babasamponnal, csak a fejét ne érje víz.

2008. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
A macska nem való vízbe. Innentől kezdve döntsd el, hogy mit csinálsz elvégre felnőtt ember vagy. Vagy mégse?
2008. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
A 20:59-kor megírt válasz az igaz. Neked nem való macska. Szégyelld magad!
2008. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
most miért vagytok ilyen s.eggfejek? gondolom nem ő dobta bele a szerencsétlen macskát abba a vödörbe...igen fürdesd meg simán vizzel,had jöjjön le rola a vegyszer,aztán semmi baja nem lesz,nem hipóba esett
2008. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem azért, de a kölyök macskák égetni valóan rosszak. Szerintem nem az ő hibája, hogy az a szerencsétlen a vödörben landolt.

A mi macskánkkal is rengeteg minden történt kb 2 éves koráig, és nem azért mert nem gondoskodtunk róla kellőképpen.

2008. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
A 21:30-as vagyok. A kérdező azt írja, hogy ebben a hónapban már fürdette! Akkor gondolkozz el barátom, hogy vajon ki a s..fej?
2008. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!