Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen macskának lehet szerető...

Ilyen macskának lehet szerető otthont találni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nevezzetek gonosznak, megszakad a szívem ettől a döntéstől már ígyis.


Van egy 11 éves kinti macskám, akinek vese problémái vannak, véreset pisil néha, gyakran felfázik, állatorvos szerint nem vese probléma, inkább hólyag. Volt már megmérgezve, amit túlélt.


Egyébként egy nagyon kedves és szép cica.


Azért keresek neki új otthont, mert családi házból panelbe fogok költözni, és a cica 30 percnél többet nem bír ki a lakásban. (Nyilván éjszaka bent alszik a garázsban) viszont napközben ki szeret menni.


Nem szeretném menhelyre adni, én szeretnék neki olyan helyet találni, ahol szeretik, nem probléma nekik, hogy van, hogy az alom mellé csepegtet.


Szerintetek van rá esély, hogy találjak neki ilyen helyet? :(



2023. jan. 14. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan van eselye. Kolykoket is nehez orokbe adni, de egy 11 eves beteg macska a kutyanak se kell. Menhely meg annyira se fogja fogadni, honapos varolista van.


En megprobalnam magammal vinni es beszoktatni. Szoktattam mar en is be 8 eves kinti macskat, az elso 1 honap volt nehez, utana megbekelt a helyzettel.

2023. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha költözéskor viszed magaddal sokkal könnyebb lesz, mintha a saját ismert területén próbálnád beszoktatni. Egy idős macskánál a könnyebb is nagyon nehéz de, ha jól értem nagyon szereted. A szeretet sok nehézségen átsegít.
2023. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esély. Mi egy alig 6 hós gyönyörű, makk egészséges, saját költségen ivartalanított és oltott kis kandúrnak nem találtunk gazdit, de még ideiglenest se. 3 hónapig hirdettük agyba főbe mindenhol, vittük volna a világ végére is de nem kellett senkinek. Így maradt nálunk végleg. De nem is tudom mi lett volna ha nem állnánk úgy anyagilag hogy ezt megtehessük. Egyébként szerintem nem kizáró ok az hogy panelba mész. Meg fogja szokni a benti létet, lyukat nem fog kaparni a bejárati ajtóba. Bennem fel se merülne hogy lemondjak róla csak ezért.
2023. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

6 és 4 éves cicáimat hoztam magammal panelbe.

Megszokták.


A tiéd is megszokja.

Ha valóban csak ez az indok, hogy ettől félsz.

2023. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik a szavaidból, hogy nagyon szereted a cicát: ami azt jelenti, hogy nálad lesz a legjobb helye. Vidd magaddal és alakíts neki ki egy cicaparadicsomot, mászópolcokkal, foglalkozz vele, stb stb - ha erkélyes a lakás, akkor rendezd be neki azt úgy, hogy nézelődhessen (Ráccsal vagy hálóval bekerítve nyilván). Nem utolsósorban: így biztos lehetsz benne, hogy élete második felét biztonságban élheti le, pláne öreg napjait - nem mérgezik meg, doki látja, ha kell, nem fázik meg, nem fázik fel és lesz, aki szeresse.

Mindenképp vidd magaddal...

2023. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na és ez a hólyagbetegség kezelve van??
2023. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!