Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért minden a macskámé?

Miért minden a macskámé?

Figyelt kérdés

Kb. úgy viselkedik, mintha minden az övé lenne. A háztól kezdve, a kerten és a tárgyakon át. Minden az övé, pedig nem.


Olyan, mintha én ilyen megtűrt kategóriában lennék.

Hogyan értessem meg vele, hogy pl. azok az én dolgaim, és nem az övé.


2023. jan. 17. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Tulajdonképpen mi a probléma? Tönkreteszi a dolgokat? Gondolom a házból/kertből nem zár ki, szabadon járhatsz.


Mi lenne az elvárás?

2023. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
A macska ilyen :D
2023. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
A macskád nem a partnered, hogy igy érezz vele kapcsolatban.
2023. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 P.O.C. ***** válasza:
100%
Beíratod valami jogi tanfolyamra a magántulajdonról.
2023. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindent úgy használ, mintha az övé lenne.
2023. jan. 17. 17:34
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Csak magadon tudsz változtatni, mert minden macska ilyen, kisebb vagy nagyobb mértékben. Territoriálisak.


De, ha elvette pl. a hajszaritodat és használja, feltétlenül hívd fel az rtl Fokuszt.

2023. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
61%
Nekem sikerült betanítanom a két macskámat,hogy ha szólok akkor azt csinálják amit én szeretnék,de nyilván ha nem vagyok otthon akkor persze megy a buli viszont nem csinálnak kárt.Szerencsére 🙂
2023. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a kandúr az úr a háznál. Úgy járkál, mintha az övé lenne az egész ház. Ha jön egy látogató, akkor jön hozzá, az ajtóba, végig méri. Ha nem tetszik neki az illető, akkor a cipője mellé szarik.
2023. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekem még az idejáró kóbor macskák is szót fogadnak. Komoly erős szigorúság kell nekik arra a pillanatra, mikor rosszat tesznek. Mindenkor máskor abszolút kedvesség, szeretet.

Ha azt mondom neki feküdj lefekszik, ha azt menj ki a szobából szó nélkül kimegy.

2023. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha én rászólok a macskámra, mert épen elkapom amikor rosszat tesz, akkor bosszút áll. Lehuggyozza a párnám, a takaróm, az ágyam alá szarik a fejrészhez, a cipőmbe huggyozik vagy kakál. Én nagy ívben kikerülöm a macskát. Simogatni ölbe venni nem hagyja magát. Adok neki inni, inni, tisztán tartom az almot és ennyi. Ő is elvan nélkülem én is nélküle. Van amikor egésznap nem látom, főleg télen az ágy alatt döglik.
2023. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!