Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért minden a macskámé?

Miért minden a macskámé?

Figyelt kérdés

Kb. úgy viselkedik, mintha minden az övé lenne. A háztól kezdve, a kerten és a tárgyakon át. Minden az övé, pedig nem.


Olyan, mintha én ilyen megtűrt kategóriában lennék.

Hogyan értessem meg vele, hogy pl. azok az én dolgaim, és nem az övé.


2023. jan. 17. 17:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Az egy állat, macska.. neked kell tudni helyén kezelni.🤦🏻‍♀️
2023. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Elképesztő, hogy egy állat nem tudja mi az a magántulajdon.
2023. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
A cicák csak használják ők nem értik a tulajdon jogot.
2023. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt macskám. Ők ilyenek, szeretik bejárni a házat, lakást. Sosem volt szokott fekhelyük, mint egy kutyának. Ha úgy érzi, hogy az íróasztalon akar aludni, akkor ott fog. A macska öntörvényű, nem olyan mint egy kutya. Ennek figyelembevételével lehet macskát tartani.
2023. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Juj, képzeld, nekem egyszer házibulit csinált amíg nem voltam otthon, hát uramfia arra mentem haza, hogy részeg idegen macskák fetrengetk mindenütt kiürült sörös meg boros üvegekkel körülvéve, azt a pult mögött lemezjátszónál ott trónolt a DJ Cat és üvöltött a macskatechno. 😱😨
2023. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A macska az alváson kívül, ideje nagyrészében területháborút vív. Lakáson belül is, konszolidáltan, a gazdájával/ott élőkkel, de lényegében mindenért. Ezért kell neki minden ami a másé, ezért fekszik oda a legtöbb helyre és sosem elég neki a kijelölt vagy választott sajátja, maximum ideig óráig. És a kíváncsiság hajtja őket, imádnak felfedezni, szeretik az újdonságot.
2023. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
A macska már csak ilyen ő nem a társat látja bennünk akiért mindent megtenne,mint a kutya hanem a szolgát aki adja a kaját kb.
2023. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Aki nem olvasott eleget a macskák viselkedéséről, annak szerintem nem való macska. Nem érti, hogy miért olyan amilyen. Persze igy mindenen csodálkozik, ami macska tulajdonság. Én 15 évig dolgoztam az USA-ban macsekokkal, több százat neveltünk fel, és adtunk örökbe. A kérdező nagyon gyerek lehet, hogy lehet kérdezni, hogy miért viselkedik másképpen, mint ahogy ő elképzeli. Nem mesét olvasol, hanem egy másik élőlényt kell megérteni, szeretni, macskát nevelni nem lehet.
2023. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%
Az enyém is ilyen volt, de imádtam őt. Kis öntörvényű kandúrka.🥰 De emellett rengeteg szeretetet adott.
2023. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!