Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kicsit kiütöttem a fogát...

Kicsit kiütöttem a fogát játék közben, és most vérzik, lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Megnéztem, a helyén van, de vérzik. Véletlen gyorsabban húztam ki az ujjam.

Bűntudatom van emiatt naagyon.

Fájt neki a harapás, elsőnek nem fogta fel, hogy nem tud harapni tovább, mert az fáj, azt hiszi én csinálom neki a fájdalmtlat.

Lesz neki új foga? Vagy mi lesz így? Ez neki nagy hátrány? Nyugtassatok meg



2023. jan. 17. 20:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tejfog lehetett, mert ennel azert strapabirobbak a cica-fogak, siman elragjak a csontot is :D
2023. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Tejfog! Ha nem te ütöd ki, magától kiesik. Nyugodj meg, nő majd helyette rendes fog. Borzalom, ahogy írsz basszus..
2023. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez tejfog, nincs gyökere.
2023. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egy tejfog, ami valószínű, már mozgott, csak segítettél neki kiesni. Az én cicámnak is estek ki fogai párszor ennyi idősen, amikor a másik macskával játszottak. De azért óvatosan játssz vele máskor! Te nem egy másik macska vagy, hanem ember. Nagyobb is és erősebb is.
2023. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak tejfog, nő helyette másik. Valószínűleg magától is hamar kiesett volna, különben nem esett volna ki ennyitől. Szóval nyugi, nem csináltál túl nagy baj, de tanulj az esetből és innentől óvatosabban játsz vele.
2023. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Amugy ha jot akarsz magadnak, soha nem hagyod, hogy a kezedet harapja es az legyen a jatek. Egy ido utan rohadtul fog fajni es nem fog errol leszokni.

Ha jatszani akarsz vele, ne a kezdet hasznald, hanem pl cipofuzot huzogass elotte vagy olyan tollas vegu botot, stb.

2023. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

"Úgy érzem elvettem tőle valamit élete végére."

végéIG, basszus, -re akkor volna, ha már fél lábbal odaát lenne...

2023. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

17 🤣🤣🤣🤣


Ne aggódj kérdező ez a tejfoga volt. Rendes foga ennyitől nem fog kijönni. Lesz még olyan hogy véletlen belerúgsz mikor folyton a nyomodban, ne érezz bűntudatot emiatt.

2023. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
Kép alapján ez egy tejfog lesz. Ne aggódj, vissza fog neki nőni. Viszont még ha nem is nő vissza, akkor sem kell mardosnod magad a bűntudattól. A mi macskánknak besült pár foga, és hiányzik az egyik szemfoga + 2 metszőfog, de azon kívül, hogy néha kiesik a falat a szájából amikor habzsol semmi hátránya nincs belőle.
2023. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 NTBS ***** válasza:
100%
Ez tejfog. Nő neki helyette rendes fog.
2023. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!