Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sziámi macska mennyire tűr...

A sziámi macska mennyire tűr el más macskákat?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves sziámi cicám,de nagyon tetszenek a Maine Coon-ok,és idővel szeretnék egyet nagyon,de félek,hogy a sziámi cicám elviselné-e.Tapasztalatok?
2010. okt. 3. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem Sziámi kérdése hanem a macskád temperamentumán mulik.Elöször ugyse birják egymást de megbarátkoznak általában.Nekünk is mikor a második cica jött a nagyobb leteperte de rászoltunk hogy nem szabad megszokták egymást és mostmár együtt alszanak:)
2010. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Háááát éppen ettől félek:D Az ő temperamentumától:D Néha nagyon édes,de könnyen ideges lesz,ha nem az van,amit ő akar (pl. le kell tenni az ölemből,mert dolgom van,olyankor morog is rám,meg harap),és az ablakban levő kinti macskánkkal sincs valami jóban:/ Remélem azért hozzá tudna szokni egy másik cicához.
2010. okt. 3. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
HA már elmúlt 1 éves,tehát ivarérett,ne vállalj mellé máik cicát!A sziámi cicák nagyon harcos fajták...nem tűrik a betolakodókat!A másik cica bánná!
2010. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
néha még az embert is meg támadják a sziámik ..tapasztalat
2010. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És abban az esetben,ha ivartalanítva van? 3. válaszoló,tudom,engem is megtámad,ha nem az van,amit ő akar...:D mondjuk csak engem,mást nem.
2010. okt. 6. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Engem is megtámadott mindig,mikor a hasát akartam puszilni és ő nem akarta!Ráugrott a hátamra és harapott,meg hangosan fujtatott...nálunk még a szúnyoghálót is kiszakította,mikor egy másik macska volt a közelben és mindig nagyon csúnyán összeverekedett velük!Még a fiát is megagyabugyálta néha!Szerintem inkább mondj le róla...nagyon harcias fajták...de én imádom őket!Szerintem ne kísérletezz,mert durva dolgokat tud művelni...ami az övé az az övé lesz örökre!
2010. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm..hát akkor erről ennyit:) Marad ő egyedül,mondjuk ő kitesz három másikat is...:D
2010. okt. 7. 19:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat:)
2010. okt. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!