Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akor szeret a cicám vagy...

Most akor szeret a cicám vagy nem?

Figyelt kérdés
Az apám azt mondja, hogy a macska nem szereti a gazdáját. De az enyém mégis úgyviselkedik mintha szeretne.

2023. jan. 22. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan szereti aki enni ad neki es aki torodik vele. Apad csak hulye. Gondolom utalja a macskakat. A mi cicank is hozzam ragaszkodik a legjobban mert mindig en engedem be es en etetem, en simogatom
2023. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az állatok nagyon is képesek a szeretetre. Leginkább jobban is tudnak szeretni az embereknél
2023. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A macskák leginkább a területükhöz ragaszkodnak, ezen belül persze szeretik a gazdájukat.
2023. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy szeret :D
2023. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Minden macska más.

Ha elköltöznél, jó eséllyel nem követne - de amíg vele vagy, szeretni fog.

2023. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Én költöztem kijárós macskával. Szépen megszokta a helyét és velem van azóta is. Egy hetet töltött a házban költözés után, utána már nagyon ki akart menni, semmi gond nem volt vele. Szóval amúgy az sem feltétlenül igaz, hogy a területéhez ragaszkodik csak, és nem követne.
2023. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem minősitem édesapád véleményét, az idősebbeket igy tanitották régen, a macska csak enni kapott, és mehetett isten hirével. Én már nyugdijas vagyok, 15 évtg dolgoztam az USA-ban, cicákkal. Ott más a felfogás, imádják a macskákat, a férfiak is, sorba fogadják orokbe őket nagy szeretettel. Hát nálunk ez a hülye szokás, de majd változik.A cicát ha már jól megismered, rájössz, hogy szeret téged, ők nem kutyák, mikor szeretnek ahhoz idő kell,de türelemmel lehet felismerni az ő szeretetüket is.Légy mindig kedves, ne kiabálj vele, ne csapj rá, sokat simogasd, beszélj hozzá!Ha tudsz, sokat foglalkozz csak vele.Boldog cicaéveket nektek!
2023. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Én is szeretem a főnököm, amikor emeli a fizetésem :D
2023. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!