Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Random kaki darabok esnek ki...

Random kaki darabok esnek ki a macskám fenekéből, miért lehet ez? (lent kifejtem…)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan egy éves a kiscicánk, természetesen szobatiszta, nagyon gyorsan megtanulta használni piciként az almot, azóta nem is voltak “balesetek”.


Viszont pár hete elkezdett kaki darabokat “elhagyni”, aminek két változata(?) van:


-kakis marad a feneke és úgy ül le helyekre, ilyenkor ugye hát elkeni a felületen és…. ja xd


-van amikor szerintem “csak úgy” kiesik egy darab a fenekéből, azt vettem észre, hogy nem is tűnik fel neki (tegnap pl felugrott az ablakpárkányra és akkor esett ki egy darab, viszont előtte nem volt ott semmi 🤔)


(plusz infónak még azt jegyezném meg, hogy nem változott semmiben sem az étrendje vagy a habitusa, minden ugyanúgy történik körülötte, mint eddig, illetve ő maga sem viselkedik másképp)


Szóval umm végeredményben az lenne a kérdésem, hogy mi miatt lehet ez?


Előre is köszi a segítséget!



2023. jan. 22. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Csak ugy nem esik ki kaki a fenekebol. Ha ez igy van, akkor sulyos gond van a zaroizmaival es azonnal orvoshoz kene vinni!


De amugy az lesz szerintem, hogy beleragad a szorebe es onnan esik le. Ki kell vagni a szoret a fenekenel.

2023. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek akkor szokott kakis maradni ha megevett valami baromságot (kartondoboz, növény) és székrekedése volt. (Mondjuk ő ilyenkor kijön az alomból és végighúzza a sz.ros seggét a kövön, egy álom feltakarítani) Szerintem figyeld meg hogy kakilás után tiszta-e a feneke vagy beleragadt-e neki, ha nem akkor orvos
2023. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 azért gondoljuk, hogy “csak úgy” esik ki, mert mióta néha kakis marad a feneke, rendszeresen csekkoljuk, hogy olyan-e. Lehet mégis a szőrébe akadt, nem tudom..


#2 Igen, ő is sok hülyeséget megeszik, hiába figyelünk rá, mert mindig feltalálja magát és talál valami újat ha kedvére való dolog nem marad, amit rágcsálhat… Szóval lehetséges, hogy ez a megoldás :/

2023. jan. 22. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Nyomjad bele az orrát a kakiba akkor majd megtanulja ne egyen össze minden szrt
2023. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
😂😂😂 sajnos a napi két étkezés mellé hatalmas szüksége van arra, hogy megkóstizza a függönyt is
2023. jan. 22. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy lenyel hajszálakat a cica, és amikor kakil, utánna a fenekében marad a hajszál, vele együtt némi kaki is felfűzve?
2023. jan. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!