Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miamor finom filé nedves táp...

Miamor finom filé nedves táp jó lehet a cicának száraz táp mellett?

Figyelt kérdés

Purizon Fish szárazat kap a cica. Sok nedveset próbáltam, van, amelyik nem is kell neki vagy nagyon vacak összetevői vannak vagy megy tőle a hasa.


A Miamor-t szereti, de azt írják róla, hogy ez csak táplálékkiegészítő eledel.

Ez így belefér, ha szárazat minden nap kap eleget?


Valami nedveset azért akarok mindenképp, mert különben volt már gond a folyadékbevitellel/széklet minőségével.



2023. jan. 23. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott valami félrecsúszott a fordításnál, simán adhatod neki.

Száraz mellé természetesen nem napi hármat. :)

Viszont ha a folyadékbevitel a lényeg, akkor én szószosat keresnék aszpik helyett.


Hasonló filés eledel, amit én ajánlanék, az a Cosma, van egy olyan altípusa, hogy Cosma Soup, azaz a hssonló filés táp kifejezetten bő leveses szószban van.

(De van a cosmának olyan szószosa is, ami "simán" szószban van, saját lében, nyilván nem olyan bőséges, mint a soup verzió.)

2023. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!