Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bujt mar el ugy a macskatok a...

Bujt mar el ugy a macskatok a lakasban, hogy bepanikoltatok, hogy megis hova tunt?

Figyelt kérdés

En egyszer veletlenul kizartam az erkelyre ejszaka, mert gondolom nem vettem eszre, ahogy kijott a sotetben, nem zarodik az erkelyajto, csak behajtani lehet, direkt emiatt konkretan az ajto elott egy centivel ulok, hogy ne jojjon ki, tilos neki. Mindegy, ez egyszer elofordult, nem volt sokat kint, mert eszrevettem, hogy kaparja az ajtot😆


Na de multkor sehol nem talaltam a macskat a 46 nm-es lakasban, SEHOL. Zorgettem neki a jutalomfalatot, mert arra altalaban elkezd kaparni, ha bezarodott valami szekrenybe. De semmi, siri csend. Na itt mar panikoltam, hogy biztos megint az erkelyen van, de nem, az erkely ures, akkor tuti leugrott a hatodikrol es holtan fekszik lent… Nem neztem inkabb meg le, visszamentunk es kinyitogattuk megis a szekrenyeket, ott fekudt a konyhaszekrenyben, ahol a konyharuhak vannak, bekesen aludt a tetejukon🙄 Maskor a legmelyebb almabol is suhan azonnal a jutalomfalatra. Ez a szekreny is olyan, hogy ra van fixalodva teljesen, ezert itt is mindig figyelek, hogy ne masszon be, aznap is addig volt nyitva, hogy kivettem egy takaritoszert, becsuktam, utana visszaraktam, becsuktam. Fogalmam sincs, hogy maszott be ugy, hogy nem vettem eszre.


Tietek is szokott neha igy eltunni?


2023. jan. 28. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
8%
Nem, nincs macskám, utálom őket.
2023. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Valaki véletlenül bezárta a tolóajtós ruhaszekrénybe :)

Aztán kaparászott, amikor ki akart jönni.

2023. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Macskám nincs de a kutyám igen, valahogy rá lett zárva a budiajtó, ő meg ott ücsörgött bent a vaksötétben, teljes csendben, ameddig engem már a víz levert, hogy hol a fenébe tűnt a 49 nm-es lakásban
2023. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A toloajtos szekrenyemet direkt emiatt resnyire nyitva szoktam hagyni, mert ott is szeret pihenni, nem zavar, ahol tud fekudni ott csak random sminkcuccok, testapolok stb van lerakva, nem tud semmit osszeszorozni, maximum felborit mindent ha epp kupis egy kicsit es nem fer el normalisan😂
2023. jan. 28. 15:10
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan volt hogy ott volt az asztalon és evett. Úgy hogy nem volt macskám. Bemászott az ablakon.
2023. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a cipősszekrénybe feküdt be a cipők közé, mi meg nem tudtuk elképzelni hol lehet.
2023. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Még a 2.-ról is leugrott, aztán végleg eltűnt.
2023. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinek macskaja van, ez elofordult mar vele, egyik baratnom macskaja a bevasarlo szatyorban elaludt es orakkal kesobb kerult elo. :D

De kutyaimmal is voltak mar hasonlok, pl. becsuktam veletlenul a furdobe, az egyik tud csak lepcsozni, de egyedul nem szokott felmenni, igy ott nem is kerestuk, hat melyen aludt az agyban. A masik bemaszott a medence ala, de kibujni mar nem tudott, aznap engedtuk le a medencet, tehat viz mar nem volt benne, ott kapirgalt valamit a sotetben alatta.

2023. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lefeküdt aludni egy üres szöcet anyagú tároló dobozban. Ki sen látszott belőle. Többször elmentem mellette, de meg se mozdult, nem vettem észre


Elaludt a szekrényben, a ruháim között. Becsuktam az ajtót. Pár óra mulva próbálta kinyitni, addig nem tudtam hol lehet


Elbújt a spajzban az ajtó mögé, hogy bent maradhasson. A spajzban peléket tartok (van ablak, meleg is van, és nem egy kis lyuk, viszonylag tágas helyiség), és őket akarta nézegetni. 2x bementem megnézni ott van-e, de akkor is elbújt a kis sunyi 😂 pár óra múlva ő jelzett, kaparta az ajtót hogy ki akar jönni.

2023. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!