Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés

Elég rossz minőségű a kép,de remélem azért látszik..nem a szokásos mosdás,állandóan nyalja a bundáját,ahogy a képen is látszik "szétnyalja" és szinte vizes a bundája..nem bolhás.


[link]


2023. jan. 30. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki van fésülve becsületesen az aljszőre?
2023. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem gondolod komolyan, hogy ennyibol meg lehetne mondani? 🤣

Egyreszt, krumplival fotoztad, semmi nem latszik. Masreszt meg allatorvoshoz kell vinni, ha gyanakszol valamire.

2023. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom mi baja a macskádnak, lehet hogy semmi, lehet, hogy van, majd az állatorvos megmondja.

Viszont egy jó tanácsot adnék!

Ilyen hosszú szőrű macskának KÖTELEZŐ adni szőroldó pasztát, vagy szőroldós táppal etetni - látom csirkefarhátat eszik - mert a lenyelt mérhetetlen mennyiségű szőr befilcesedik a gyomrában és végzetes következményei lesznek.

2023. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De könnyen vagdalkoztok..ha nem tudtok érdemben hozzászólni akkor egyáltalán ne tegyétek..Tisztában vagyok vele hogy állatorvosnak kellene megnéznie,csak hajnalban megyek dolgozni és este érek haza,amikor már minden zárva.Jövő héten tudom elvinni leghamarabb..gondoltam hátha tapasztalt valaki ilyen problémát a macskájánál,és tudja mi lehet a probléma,és adfig is tudok rajta vslahogy segíteni..egyébként kap szőroldó pasztát,a krumpli pedig egy Galaxy A80,de sötétben,félhomályban ez sem képes csodákra.
2023. jan. 30. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Kapcsold be a vakut. A szöroldó pasztával meg kend be vastagon a macskát, akkor nem lesz több baja a szörével.

Komolyra fordítva nem csak bolha lehet, lehet valami gomba, bacilus, stb, amitöl viszket a böre.

2023. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Kerj meg valakit, aki elviszi orvoshoz. A kep meg szar, ez egy teny, megsertodni nem kell, de nem is ertem mit varsz, tenyleg.

Ezalapjan meg egy orvos se tudna megmondani, mi van. De akkor sirj a sarokban, mert kozoltunk egy tenyt, te bajod 🤣🤣

2023. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha egy orvos se tudná megmondani,akkor te miért hánysz ide?Unatkozol?Hány éves vagy,10?Idióta.
2023. jan. 30. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

En vagyok az idiota? Aha, oke. En legalabb el tudom vinni az allataimat orvoshoz, ha baj van 🤡🤡


Egyebkent a keprol nem tudna megmondani. Miert is tudna? Semmi nem latszik, hiaba vered a melled.

Na puszi.

2023. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Allergiánál is van fokozott nyalakodás, de ott általában szőrhiány és vakarózás is. Úgyhogy talán mégsem az.

Gondold át volt-e tápváltás új étel amit ehetett, kijárós-e?

2023. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9 Nem volt étel váltás,ugyanazokat eszi mint ezelőtt.Kinti-benti macska egyébként.Pénteken remélhetőleg kiderül mi baja van,akkor tudom orvoshoz vinni..egyébként 19 éves,sosem volt ilyen jellegű problémája.
2023. jan. 31. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!