Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondolsz erről a macska...

Mit gondolsz erről a macska kajáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem érzékeny gyomrú a macskám, viszont anno , mikor Applaws tápot evett abba se volt gabona.

Idáig mindig drágább tápot evett, pl:Applaws, Brit Care.

Viszont nincs már pénzem ilyen kajákra, a boltokba egyre drágább minden, a fizetésem pedig nem nő :(

Olcsóbb tápra kell váltanom, jó lesz ez ?



2023. febr. 1. 11:37
A kérdező szavazást indított:
Nem jó
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne,mert krumpli van benne helyette, ugy emlékszem. Itt nem nagyon szerették.
2023. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Brit Premiumot esznek enyémek, 50% hús, nincs gabona, nincs 1000ft se a kilója.
2023. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főzhetsz csirkefarhátat csak csontot ne adj neki. Sokkal jobban szeretik mint bármely tápot.
2023. febr. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint a bolti vackok, de azért nem is annyira jó táp. Itt a burgonyával váltják ki a gabonát, de az sem igazán egészséges nekik. A Brit Care-nél sajnos én sem tudok olcsóbban jobb minőségű eledelt (2-es hozzászóló is talán erre gondolhatott, mert a Brit Premiumban tudomásom szerint rizs, kukorica és búza is van). Persze ha nem engedhetsz meg magadnak jobbat, nincs más választásod. A főtt hús tényleg olcsóbban is kijöhet, de ha csak azt kap, hiánybetegségei lesznek.
2023. febr. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem jó minőség, de ilyen árkategóriában nem is fog senki olyan eledelt venni, ami húst is tartalmaz. Nem hogy fogyasztásra alkalmas húst is.

A szárnyasfehérje sajnos nem egyenlő a hússal, sőt, nem igazán fog tartalmazni húst. Én nem etetném ezzel a macskámat.


Hogy mást is említsek csak kiemelve, nem tudom nedveseledelt adsz-e mellé, úgy sejtem nem, így fontos a taurintartalom, ami jelen tápnál 1000 mg. Ez nem megfelelő a macskáknak, a minimum 1500 mg. Így nem minősíteném én ezt teljes értékű tápnak, nem megfelelő a cicának.


Nyugodtan kaphatom a lepontozást és ellenérveket, hogy de kinek a macskája élt ezen 20 évig, erre csak azt tudom mondani, hogy ugyanúgy ahogy az embereknél, lehet szerencse és genetika is.:) Mi sem étkezünk teljesen egészségesen, rájárunk a gyorséttermekre, eszünk olyat, amiről azt hisszük hús, de jobb ha nem tudjuk mivel mérgezzük magunkat, mégis mindenki máskor fog meghalni.

márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!