Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mégis, mi üthetett a macskáimba?

Mégis, mi üthetett a macskáimba?

Figyelt kérdés

Ma, mire észbe kaptam, úgy megtépték egymást, hogy az egész ház tele van fél babaöklömnyi szőrcsomókkal.

Szétszedtem ugyan őket, de még most is villog a szemük. Évek óta megvoltak egymással békében. 3 és 6 éves ivartalan kandúrok.


2023. febr. 2. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Hehe, hát a macskák ilyenek. Szeszély. Szerintem nem komoly, előfordul ez.
2023. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
#1 ezt bármire rámondhatod, ha nem érted a kiváltó okokat, nagyon kényelmes megoldás.
2023. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Dominancia harc. A macskák territoriális állatok, nem tűrik a konkurenciát. Aki eddig alul volt, az felül akart kerekedni a másikon. Ezért nem jó 2 kandúrt együtt tartani. Amíg nem rendezik le egymás közt, addig lehetnek még komolyabb balhék, viszont olyan is előfordul, hogy egyik sem hunyászkodik meg és nem fogják többé egymás jelenlétét elviselni.
2023. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Összevesztek valamin. Lehet csak játszottak, de eldurvult a dolog
2023. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kergék a kis nyuszik!
2023. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!