Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszökött szobacica hazatalál?

Elszökött szobacica hazatalál?

Figyelt kérdés
Elszokott a cicam panelbol, magasfoldszintrol ugrott ki. 7. napja nincsen meg, pedig plakatoltam is es minden ejjel keresem az utcan es a mellettunk levo parkban. Soha nem szokott meg el es setaltatni sem szoktam. Van ra esely, hogy hazajojjon?? Masfel eves fiucica, ivartalanitva van. Raktam ki tapot az erkelyre, hatha a szagra hazatalal. Meg "koszos" macskaalmot is, hatha a sajat szagat megismeri. De eddig semmi. :-(( Mar arra is gondoltam, hogy befogadta valaki, de senki nem jelentkezett. Kerlek segitsetek, mert en mar minden otletbol kifogytam es mar a legrosszabb is megfordult a fejemben. :-(( Akinek barmilyen otlete van, vagy esetleg az o cicaja is elkoborolt es visszatalalt, kerlek irjatok vagy hivjatok! NAgyon hianyik mar a cirmi es nagyon varom haza! 20/941-8767 Koszonom!
2007. ápr. 29. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem próbálkozz a menhelyeken, hátha valami jótét lélek befogta. De az is lehet, hogy másvalaki hazavitte. Mi kertes házban lakunk, és a himalájai kandúrom néhányszor már elkóborolt. De én őt csak nyakörvvel (benne név és cím) engedem ki. Ő mindig hazajött, de soha nem kellett napokig várni, legfeljebb néhány órát. Szorítok neked, hogy megtaláld, szerintem a cica hazamegy magától is, ha tud, ha nem megy haza, az azt jelenti, hogy valaki befogadta... Tehát plakátolj, hirdess, érdeklődj, és ne add fel!!!
2007. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Konkretan cicamenhelyekrol nem tudok. Az Illatos utat felhivtam mar tobbszor is, de ok csak a meghalt cicakat gyujtik ossze, de meg listat sem csinalnak roluk!

Az a bajom, hogy soha nem szoktam en kiengedni Ot, a szabadban akkor volt csak, mikor orvoshoz vittem. A plakatolas megvolt, neten is keresem, de semmi nyoma. :-((

2007. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Mi pontosan ugyan így jártunk most szombaton éjszaka. Csak sajnos mi a 9. emeleten lakunk. De tuti túlélte, mert nem találtuk meg a testét és elég hamar észleltük a hiányát. Neked sikerült megtalálni? Mert mi kezdjük feladni.
2007. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen. Az én macskám, miután lakásból kertes házba költöztünk, nem sokkal azután, hogy megszokta a közvetlen környezetét, elkóborolt. Három hét után került elő lesoványodva. De egy-két napra még mindig el-el kóboról. Ha nem kapta el kutya, nem ütötte el autó, vagy hasonló, akkor visszajön. Persze csak akkor, ha jó helye volt.
2007. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia, meglett a cica??, hasonló helyzetben vagyok én is!
2021. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!