Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám, dagadt...

Eltűnt a macskám, dagadt lábbal, szerintetek előjön még?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon be volt dagadva a macskám lába, be is zártam mert orvoshoz akartam vinni, de kiszökött mikor pakoltunk és azóta nem találom sehol, gondolom elbujt. De nagyon be volt dagadva a bal hátsó lába. Van esély rá hogy visszajon?

2023. febr. 7. 09:10
 1/8 anonim válasza:
83%
Van
2023. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A sérült állat - ha már nem képes titkolni a baját - ösztönösen elrejtőzik. Kemény dió lesz megtalálni.


Hívogasd, mellé zörgesd a tápjának a zacskóját, biztos éhes már.


Az is segíthet, ha kihelyezel egy búvóhelyet a közelben. Valami olyan bélést tegyél bele, aminek ismerős az illata. (Ha más nincs, keríts valami régi rongyot, és dörzsöld jól magadhoz és a fekhelyéhez)

2023. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sérült láb miatt elpusztulhat? Attól tartok rosszabbodhat neki annyira hogy már nem tud hazajönni. Eltorve nem volt mert felhuzva tartotta. Reggel óta hívom tegnap délután még evett.
2023. febr. 7. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, elpusztulhat, mivel a harapás, vagy szúrás okozta felgyűlt gennyes cucc vérfertőzést tud okozni.
2023. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
#4 Vérmérgezést, a vérfertőzés egy kicsit más :D De igen
2023. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
#5 Hupsz, igazad van! Véletlenül elírtam. Bocsi.
2023. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjott a cicus de már 3szor akkorara dagadt a lába úgyhogy viszem is azonnal. Köszi a válaszokat.
2023. febr. 7. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyuszi-e lett-e belőle-e?
2023. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!