Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának nem lesz baja, ha...

Cicának nem lesz baja, ha lenyalogatja magáról a tusfürdőt, ugye?

Figyelt kérdés

Maradt egy kis víz a kádban, mert hajat mostam reggel és utána nem tisztítottam ki a hajfelfogót rögtön, aztán elfelejtettem, el kellett mennem valahová, már itthon vagyok, de ez a béna beleugrott a kádba, úgy, hogy bőven állt benne a víz.

Persze most nyalogatja le magát. Letörölgettem, amennyire lehetett, de ugye ennyitől nem lesz baja?


2023. febr. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök vagy felnőtt?

Felnőttnek nem hiszem, a vízben feloldódott tusfürdő mennyiség elég kicsi lehetett. Kölyöknél kevésbé szerencsés, de valószínűleg nála sem lenne gond. Azért töröld meg egy törölközővel, amennyire tudod.

2023. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől biztos nem
2023. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja.

Töröld jó szárazra, nehogy megfázzon.

2023. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kölyök, 8 éves már. Nem lett csuromvíz az egész macska, csak a lábai meg az egyik oldala majdnem teljesen, kb olyan 15 centis vízbe ugrott de elég hamar kint is volt belőle.

Gondolom ha nem kezd el hányni, akkor nincs baj? Megtörölgettem, csak hát nem lett teljesen száraz. Hajszárítóval meg nem mennék neki, bár gondoltam rá, de szeretnék még én is jó pár évet élni... :DDD

2023. febr. 10. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

A macsek több koszt nyal le magáról, melyet az utcán felszed.

Nyílván, ne itass vele tusfürdőt, de azért ennél többet is ki bír.

2023. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem jár ki, de azóta alszik, szóval gondolom jól van :D
2023. febr. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!