Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak 2 napja megy a...

A cicámnak 2 napja megy a hasa. Mit tehetek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Napok óta megy a hasa. Nem evett semmi különlegeset, a szokásos macskaeledelét kapja, amit megszokott. Én nem gyomorrontásra gondolok. Annyira nem szomorkodik, bár nem is olyan mint szokott lenni. Nem is eszik. Viszont a hasa úgy megy mint a vízfolyás... Mit lehetne ez ellen tenni? Hasfogó? Esetleg lehet, hogy valami vírus? vagy bélférges? Vettem neki féreghajtót, hátha segít neki. De ha nem javul természetesen irány az állatorvos. De jobb szeretném ha magam is ki tudnám kúrálni...
2008. jan. 4. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A féreghajtónak is van hashajtó hatása, úgyhogy ez csak erősítheti a dolgot, nekem a doki azt tanácsolta, hogy pár napig csak főtt csirkemellet adjak neki. Illetve lehet kapni Diadog in Cat nevű tablettát , ezt morzsoltam rá a húsra. Nekünk segített.
2008. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy nyers csirkenyakat kell péépé zúzni és azt kell neki adni.
2008. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod kitenni a "doktorbácsis stressznek", akkor hívd fel a dokit, kérdezd meg. Én ezt tenném.
2008. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!