Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicád hogy mutatja ki, hogy...

A cicád hogy mutatja ki, hogy szeret téged, ragaszkodik hozzád?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Bújós, dorombol és nyávog hozzá. :3 Engem szeret a legjobban a családban, amint lehuppanok a kanapéra, ő máris az ölembe ugrik és vakargatni kell a fülét meg masszírozni a kis hátát. Egyszerűen imádja a masszázs sessionjeimet. XD Amikor kicsi volt, mindig valakinek az ágyában aludt, és jellemzően vagy a fejünkre telepedett le, vagy a mellkasunkhoz. Amióta megnőtt, ritkábban alszik emberekkel egy ágyban, vagy ha mégis, akkor csak lábnál... vannak kivételek, fél a viharban, olyankor jellemzően hozzám bújik. <3
2023. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nálam is mint az elsőnél. Engem szeret a legjobban a családban. Ha kint van a kertben és meghallja a hangom már rohan is hozzám. Bújik, dorombol, dugja az orrát mintha puszit akarna adni, nyalogat, befekszik az ölembe és várja, hogy simogassam. Jó formán csak nekem hagyja hogy emelgessem. Amikor az unokahugom (2 évesen) tanulta hogy kell simogatni az állatokat, csak akkor hagyta magát, ha én is ott voltam mellette.

A családban van egy másik cica is, annak viszont nem én vagyok a kedvence.

2023. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindig kétségbeesetten nyávog mikor fürdök (szerintem azt hiszi én is szenvedek mint ő szokott) és mikor kijövök próbál lelkileg támogatni ezután a traumatikus esemény után azzal, hogy minimum 5 percig dörgölőzik 😂 Mikor reggel megyek el, bújik és hízeleg, nem akarja hogy otthagyjam. Ha játszok akkor felugrik a monitor elé, hogy rá figyeljek. Néha mellém fekszik és elkezd dorombolni.
2023. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3 gyártelepről mentett cicám van . az eggyik majdnem elpusztúlt mert " lebénúlt" pár napra ...

Na ő igazán kimutatja a háláját és szereteték egy hatalmas ivartalanítottkandúr de gondolkodás nélkül ugrik az öledbe és túrja a fejét majd felborít.

Egyébként mindhárom macsek más egyéniség és a szeretetét másként mutatja ki.

2023. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Megfejel.
2023. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Az egyik szereti, ha felveszem. Bújik, dorombol.

A másiknál az is nagy dolog, hogy engedi, hogy simogassam, mert minden embertől fél.

2023. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Kb mint az elso, egyszeruen nem tudok valahova ugy leulni, hogy ne akarjon ramtelepedni, konkretan a wc-re is bejon, ha kakilok epp es beul az olembe a WC-n XDDD

Meg o velem alszik altalaban, neha a labamnal, de eleinte mindig a karom ala bujik es ugy alszik egy picit, csak ha mocorgok, akkor neha felkel es lemegy a labamhoz. Baratommal az o oldalan csak akkor alszik, ha en nem vagyok ott az agyban😁

2023. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Árnyékomként működik. Követ, a közelemben alszik, éjszaka felébreszt (óvatosan megpöcköli a fejem a mancsával), mert be akar bújni a takaró alá. A ruháimon szeret sokszor aludni. Ha leülök, az ölembe mászik, és akkor egy óráig nem mozdulhatok. Nagyon ragaszkodó, ő az első ilyen bájos macskám.
2023. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Sehogy, távolságtartó.
2023. máj. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!