Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Délután hányt a macskám,...

Délután hányt a macskám, azóta evett pár falatot, baja nem lett tőle. Este már kaphat enni vagy “diétáztatni” kell és csak vizet kapjon éjszakára?

Figyelt kérdés
Reggel kapott enni, utána csak falatozhatott, délután pedig hányt. Így nem tudom, az étkezés állhat e a háttérben.

#macska #hányás #Enniadni
2023. febr. 22. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell koplaltatni.
2023. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A macskák állandóan hánynak, nem kell ezt túl reagálni.
2023. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Vidd el állatorvoshoz, majd ő megmondja mi baja és mit tegyél vagy mit ne!
2023. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-gyel és #2-vel értek egyet, a macskák mindig hánynak. De persze az se fog neki ártani, ha elviszed dokihoz :D
2023. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk legközelebb megvizsgálhatnád, hogy pontosan mit hány ki, mert ha csak szőrt, akkor az ilyesmi előfordul.
2023. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet-e latni, hogy csak szort hanyt-e, mert az is ugy nez ki, mint egy normalis hanyas, van benne minden. Legalabbis az enyem olyat szokott hanyni, nem merult meg fel bennem, hogy valami komoly baja lenne, kb 2-3 havonta hany egy adagot, de baja soha nincs. Ha nem vagy biztos benne, googlezz par kepet, hogy nez ki egy szorhanyas.
2023. febr. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki vacsorát. Ha nem kéri nem eszi meg.
2023. febr. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém éppen tegnap este hányt egy adagot. Megnéztem, volt benne szőr, kaja, minden. Aztán 10 perc múlva evett száraz kaját, ivott és aludt.

Gond akkor van, ha a hányás minden napos.

2023. febr. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!