Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jó, hogy van macskád?...

Miért jó, hogy van macskád? +Milyen a "személyisége" ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mint minden háziállat jó társ egyébként olyan mint bármelyik cica szeret bejönni a házba és az ölembe ülni.
2023. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szórakoztat, színt visz a mindennapokba:D Alapvetően kedves cica, nem annyira bújós, de mindig a közelemben van, plusz szeret engem is tisztogatni, nyalogatni, ő így fejezi ki a szeretetét. Ha bekattan, akkor pedig nagyon vicces. Nem nagyon tudnám nélküle elképzelni már az életem. Lassan 3 éves ivartalan nőstény cica, ha ez számít.:)
2023. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sütyü szegénykém és ezt imádom benne a legjobban, mert mindig meg tud nevettetni. Reggel automatikusan kelt szinkronban az ébresztővel, csak azért nem ütöm meg 20x a szundit mert az rá nem hat és addig üvölt amíg ki nem megyek kávézni (kaja van neki mindig szóval nem azért sír) :D Azt is imádom mikor odabújik hozzám és elkezd dorombolni, számomra annál aranyosabb a világon nincs. Összességében azért jó hogy van, mert mindig feldob, és megmelengeti a szívemet, teljesen elfelejteti velem a negatív dolgokat.
2023. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
15%
2023. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Vígasztalni jön, ha rossz kedvem van, lehet vele játszani, nagyon aranyos, mikor alszik és horkol.

A mi cicánk elég beszédes, mindig nyávog, ha embert lát. Imád bújni, napi 5-10 órákat fekszik különféle emberekkel. Kis zabagép, ha üres a tálja, mindig nyávog, hogy adjunk neki enni. Karmolászni is szeret (embert, nem bútort). Kinti-benti macska, de max ilyen légvonalban 100-200 méterre megy el, általában csak kimegy a kertünkbe elvégezni a dolgát vagy fog galambot, verebet, egeret, esetleg cickányt. Ja és mindenkivel meg akarja szerettetni magát, aki azt mondja, hogy "amúgy én nem szeretem annyira a macskákat" és így hopp, felugrik az ölükbe dorombolni.

10 éves lesz májusban, ivartalanított kandúr

2023. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Mindennapjaimra garantálnak minimum egy mosolyt.

Komolyan mondom ahány macska, annyi személyiség, erre csak akkor jöttem rá, mikor 5 macskám volt. Esküszöm, mindegyik más és más.

pl. fekete-fehér cicánk a fejünkre is rámászik szeretetéből, de a kandúr cicánk tipikusan az a "Hagyjál már a p*csába" fajta cica. Ő csak ritkán bújik, de szokott hemperegni szeretetében is.

2023. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem jó. Ha kihalnak, nem lesz több. De ezeket örököltem, amíg élnek törődöm velük.
2023. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Amikor olyan kedve van, édes, mosolyogtató, játékos, nagyon kedves. Amikor rájön, rohan, mindenen átgázol, tányér, kaja, asztal, bármi 2 m magasságig. Játszik, aztán karmol, harap. Az alomtálca 1 méteres körzetébe kakil. Kirántja a kezedből a kajás edényét, mert bár fél perce még békésen játszott, hirtelen éhen akar halni. Se vele, se nélküle. Pont féléves maine coon-házi keverék, kislány.
2023. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 De La Cruse ***** válasza:
85%

Megfogja az egeret.

Nagyon tud szeretni.

2023. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kedves, bújós, alkalmazkodó cica, nincs vele sok baj. Egy vázát tört össze, de azt is csak azért, mert körültekerte a pamutgombolyaggal és megrántotta. Én sem vettem észre, hogy baj lesz. Minden reggel odabújik, dorombol, aztán ha nem kelek fel, fölém áll és kissé nyomatékosabban tudtomra adja, hogy kéne neki kaját adni. Nagyon cuki, imádom.
2023. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!