Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a kiscicámmal?

Mi történt a kiscicámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap/Ma hányt, és tegnap óta nagyon visszahúzódó lett, benti cica, fél éves, apám szerint azért csinálja, mert fogzik. Tényleg így van? Még amikor este egy kicsit agresszív szokott lenni, most csak morog, aztán kiugrik az ölemből és elbújik. Fogzik, vagy más baja van?
2010. okt. 5. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

lehet, hogy fogzik ilyen idős korban szokás, de szerintem ha ez így megy 5-6 napon keresztül vidd orvoshoz :(

Drukkolok, hogy legyen jobban a cicus :)

2010. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet gyomorrontása van, vagy férges.

Mondjuk a hányás az alapvető a macskáknál... a miénk szinte minden nap hány... főleg szört, de ha habzsol, akkor van hogy rögtön a kaját is. mintha bulémiás lenne :D

De egyébként makk egészséges.


De szerintem mindenképp vidd el orvoshoz és kapja meg az oltásokat meg vitaminokat, ami kell.

2010. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ki raktam elé a csirkét, de rá se nézett :( Normális esetben még akkor is befalná, ha előtte megevett egy konzervnyi kaját.. :((

Nagyon aggódom érte. Olyan kókadt, csak folyamatosan fekszik egy helyben, és bágyadtan néz.

Anyám meg nem akarja elvinni állatorvoshoz, megtiltotta, azzal az indokkal hogy 8.000-ért megvizsgálja, aztán azt mondja, hogy van ez van vagy az, és akkor még azzal is foglalkozni kell. Próbáltam rábeszélni, de nem megy, nekem meg nincs saját keresetem ezügyben =(

2010. okt. 5. 18:44
 4/16 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha ez a cica súlyos fertőzést kapott? Ha ez parvó? Abba belepusztulnak, ezért kell ellene oltani. [link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1116993-kisci..

2010. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És hol lehet ilyen oltást kapni, mennyiért? Mennyi idő, míg ez elpusztítja az állatot? Nagyon féltem őt, és most eléggé megijesztettél ezzel, anyám is cseszteti, hogy ha megdöglik, akkor ne útban dögöljön meg...
2010. okt. 5. 19:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan sokba kerülne, de valószínűleg késő. Oltatni 6-8 hetes korban kell, ez a cica már beteg. Édesanyádat nem is értem, miért nem törődik ezzel a kis állattal?
2010. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De a beteget is meg lehet gyógyítani, nem? Az apukám azt mondta, őt nem érdekli a pénz, ő holnap elviszi az állatorvoshoz.

Az gondolom jó jelnek számít, hogy ha mostmár iszik, és szagolgatja az ételt?

2010. okt. 5. 21:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Azonnal vigyétek, amíg nem késő.
2010. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amúgy utánanéztem rendesebben a parvónak, de az én cicámnak nincs hasmenése, egyre ritkábban hány, iszik rendesen, csak étvágytalan és visszahúzódó. Bár ma már üdvözölt engem.

Anyám meg olyan indokkal nem akarja elvinni a macskámat, hogy azt mondja majd az állatorvos, hogy figyeljem meg milyen a széklete stb, és úgyis megdöglik majd, mert nem ér semmit... :S

2010. okt. 6. 18:55
 10/16 A kérdező kommentje:
És azt mondta, hogy beteg macskát nem lehet oltani se. Ez igaz?
2010. okt. 6. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!