Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a benti macskám,...

Miért harap a benti macskám, mikor nincs rajtam ruha ?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek levetkőzni, tehát nincs rajtam ruha, akkor megtámad, elkezd harapni.

Nem merek már előtte ruha nélkül lenni. Mi lesz így nyáron??

Mitől lehet ez ? Éjjel mikor felkelek és zokni nélkül vagyok, akkor a lábamra vadászik. Nappal mikor teljesen fel vagyok öltözve, akkor semmi gond nincs.

Kérdésem sajnos teljesen komoly. Félek tőle amikor ruha nélkül vagyok.

Mi segíthet ezen?



2023. márc. 4. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon ronda lehetsz. Inkább ne vetkőzz le.
2023. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ki van zárva.

23 éves vagyok, és semmi olyan nincs a bőrömön, ami ijesztő. Kövér sem vagyok.

2023. márc. 4. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Olyat visitottam az első hsz-en, hogy a lakótömb 90%-a hallotta.


Amúgy a macskád idegileg gatya szerintem.

Mióta csinálja?

2023. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Több oka lehet. Kötődik, és megpróbál téged is tisztogatni, ahogy egymást szokták.

Lábakra amúgy is vadásznak, mert a legkisebb mozgás is beindítja a vadászösztönét.

Vagy csak simán unatkozik, és ha harap, akkor kénytelen vagy legalább a szidás erejéig csak vele foglalkozni.

2023. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Kedves előttem lévő.

Akkor miért csak akkor harapja ha nincs rajta ruha?

Ruhában nem indul be a vadászösztön, vagy ruhában nem akarja H foglalkozzon vele?

2023. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
#5 A vadászösztönt a lábára mondtam. Lehet, hogy alvás közben úgy rángatózik, ami triggereli az állatot. És nem is mondtam, hogy ez az egyetlen lehetséges ok, azzal kezdtem, hogy több oka lehet, és felsoroltam azokat, amik hirtelen eszembe jutottak. Kösz, hogy letámadsz, amikor segíteni próbálok. Tudtommal ha több választ kap az ember, majd kiválogatja, mi az, ami hasznos számára, intelligenseknél így szokás. :) Másik ötletem az lenne, hogy testszag, izzadtság stb. talán ruha nélkül jobban megüti az orrát, de ez lehet, hogy hülyeség, másrészt már nem is merek semmit mondani, mert megint megtámadod azt, aki legalább megpróbált válaszolni.
2023. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat nem támadás volt, csak érdekelt a felvetésed.
2023. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Mi segíthet? Üsd agyon. Minek ilyen állatot tartani?
2023. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Mennyi idős, milyen nemű, mióta van nálad, mióta csinálja?


Egyébként #4/#6-tal értek egyet.


#5 Lehet, hogy régebben próbálta azt a részt harapni ahol ruha volt a Kérdezőn (mondjuk mikor pici volt és a fogai nem mentek át a ruha anyagán, vagy vastag pulcsi volt a Kérdezőn, stb, a lényeg, hogy nem ért el vele sikert) és megtanulta, hogy csak akkor kap figyelmet, ha a ruhátlan részre támad :D

2023. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
71%

Külsősként rohadt viccesen néz ki elképzelni a helyzetet 😆

Konkrétan támad, fúj, vagy csak játszana?

2023. márc. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!