Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma este munkából hazafelé...

Ma este munkából hazafelé menet elütöttem egy szegény cicát, úgy sajnálom, hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam, 50-el mentem lakott területen, sehol egy másik autó, ez a cica meg egyszer csak elém futott. Satufékeztem, de már nem tudtam megállni... Nagyon sajnálom, hogy ilyen történt, kioltottam egy szegény állatka életét...
2023. márc. 9. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos ez van. Ezert kellene mindenkinek figyelnie a macskajara es ivartalanitani a falusi macskakat is, hogy minel kevesebb kobor legyen. Baleset, senki nem tehet rola, csak a gazdaja, ha volt neki.
2023. márc. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Felhívod az önkormányzatot/városgondnokságot/akármit ami ott működik, hogy szállítsák el. Így legyél túl rajta. Legközelebb jobban figyelsz. De nem mindig lehet, én álltam már meg macska előtt, átfutott előttem végre, ahogy elindultam, átfutott a másik irányba a kocsi alatt. Ha perifériából nem látok egy hirtelen mozgást és nem fékezek, az egyik hátsó kerékkel tuti kilapítom.
2023. márc. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem te tehetsz róla. Semmi keresnivalója nem volt az úton. A gazdája a felelőtlen.

Örülj hogy nem volt mögötted másik kocsi, és nem ütköztetek.

2023. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
97%
Tekintve hogy csak 50-el mentel nem a te hibad, az szaladt ki. Nem ranthattad el a kormanyt mert azzal meg balesetet okozhattal volna ami nagyobb gond lenne.
2023. márc. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Gondolj az ellenkezőjére, hogy ezzel megmentetted több énekesmadár életét. A macskák a legnagyobb pusztítói az énekesmadaraknak.
2023. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg madárnak és gyíknak mentetted meg az életét ezzel. Igy is fel lehet fogni.főzni
2023. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád, hanem a sok felelőtlen állattartóé, akik hagyják h kóboroljanak a macskáik, vagy éppen úgy szaporítják őket, ahogy akarják. Én egyszer egy galambon mentem át, hát... énis kivoltam, de már túl vagyok rajta, de azért szar volt nagyon.
2023. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!