Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú vagy lány cicát hozzak a...

Fiú vagy lány cicát hozzak a kisfiú macskám mellé?

Figyelt kérdés
1 hete hoztam egy kb 2 hónapos fiú cicát panel lakásba. Szeretnék mellé még egy cicát, hogy jobban ki tudja magát fárasztani, régebben volt több macskám, tudom, hogy ha többen vannak, sokkal nagyobbakat tudnak játszani. Ha mindketten ki lesznek ivartalanittatva még kiskorban, akkor nagyjából mindegy, hogy milyen nemüek kerülnek össze? (nincs minden ékezetem, ha vkinek esetleg feltünne)
2010. okt. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, mind1 nekem 3 kandúrom van és vígan élnek! ha pedig ivartalanítva lesznek tényleg mind1 szerintem!:)
2010. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy így, ha ivartalanítva lesznek, az én cicáim közül pl a fiú sokkal játékosabb, a lány nem szeret vele játszani, mert a fiú cicám mindig molesztálja:)
2010. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyáméknál egy fiú egy lány van, tesók és nagyon szeretik egymást. Nálunk két fiú nem tesók, felnőttként kerültek össze, és nagyon szeretik egymást. Szerintem kicsinek főleg jól összeszoknak majd, mindegy a nemük.
2010. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg lányt szeretnék, de majd meglátom melyik tetszik meg a vásárban :) A barátom már kezdi kisajátitani a fiút, nekem meg jó lenne egy kis bújós kislány :) A lényeg, hogy jól érezzék magukat együtt és kifárasszák egymást :)
2010. okt. 6. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanitva vannak, jobb a ket fiu. Jobban megertik egymast, "egyforma durvasagi szintel" jatszanak. :)
2010. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!