Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen féreghajtót használsz...

Milyen féreghajtót használsz a cicádon?

Figyelt kérdés

Első cicám, két hónapja van nálam. Következő hónapban adok neki először féregtelenítőt (három hónapja kapott utoljára, azért nem adtam előbb)


Ti melyiket ajánljátok? Milyen márka, cseppentős vagy tabletta?


Köszönöm!


2023. márc. 24. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Tablettát szoktam, de eskü, nem tudom, mi a márkája. Amit az állatpatikában a kezembe nyomnak. Szerintem sok jelentősége nincs.

Annak viszont van, hogy be tudod-e neki adni vagy sem.

Törd negyedekbe, aztán próba szerencse. Van olyan cica, amelyik megeszi egy kis krémsajtba, májkrémbe burkolva; esetleg belepottyantva a kedvenc kajájába - és észre sem veszi -, más macskák már az ajtóból kiszagolják az ármánykodást:), és elmenekülnek előle.

2023. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En fereghajto pasztat szoktam neki venni allatpatikaban, mert sehogy se tudom lenyomni a macska torkan a tablettat. Szo szerint se, mert amikor megprobaltam bedobni a szajaba es lenyeletni vele, ahogy az allatorvos mutatta, akkor kihanyta, es atvitt ertelemben se, kajaban nem eszi meg.


A paszta konnyu, siman lenyalogatja kanalrol, imadja. Hatranya, hogy sokkal dragabb es egy macskanal nem eri meg sehogy se, mert hamarabb lejar, minthogy elhasznalnank...de leszarom.

Megeszi, ez a lenyeg :D

2023. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 paszta nevét le tudnád irni? Illetve hatásos? 3 macskánál megéri?
2023. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!