Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tudom vinni?

Hova tudom vinni?

Figyelt kérdés
Pihenni megyünk,de a cicám idő közben beteg lett,az utat nem akarom lemondani,de cicapanzióba nem vihetem,mert mindenhol kérnek oltási könyvet.De nem fertőző beteg, nincsenek parazitài,negatív FELV tesztje van.Vesebeteg(vérmintàból állapították meg)ami annyit jelent,hogy diétâzik.3órànként kap pár g csirkemellet 5-6x egy nap. Családtól nem akarok szívességet kérni.(aki azt irnà hogy maradjak otthon vele, és ne menjek el a kifizetett utamra ami csak két éjszakàs,az ne is írjon! Köszi!)
2023. márc. 25. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csalad/ismeros nem johet szoba, panzio nem johet szoba, akkor mit szeretnel?

Esetleg a szallast fel lehet hivni, hatha megengedik az allatot es akkor viheted. De ha nem, akkor vagy lemondod az utat vagy egyedul hagyod otthon.

Utobbi nem tom mennyire jo otlet.


Amugy miert nincs beoltva a macska? Azt egyebkent is kene.

2023. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Cicaszitter, aki házhoz megy, vagy fogadja a lakásában arra az időre és ellátja a Cicát.
2023. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan vállalkozások, akik beteg állatok felügyeletét is vállalják. Pl. ez: Petwisecare
2023. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de Semmi esetre se engedek be vadidegen embert a hàzba!! Hogy gondoltàk ezt az emberek?! Nem is értem.. gyerekkoromban is volt macskánk,kintiek, sose látta őket orvos,semmi bajuk nem volt..eszembe se jutott beoltatni, természetesen ha beteg,elviszem orvoshoz.
2023. márc. 25. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,Petwisecare-n találtam megfelelő opciót!
2023. márc. 25. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!