Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan, aki szokott...

Van itt olyan, aki szokott utazni a cicájával?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, amiben a cica tök jól elvan a macskahátizsákban, ami egy olyan hátizsák, aminek a fele átlátszó plexi. Ti próbáltatok már ilyet? Hogy szoktattátok bele a cicát? Nekem normál hordozóm van, azt is utálja, szétkarmol, mire beleteszem.
2023. márc. 27. 17:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez attól függ mennyire nyugodt, mennyire van utazáshoz szokva, esetleg kiskorában utazott e sokat hogy megszokhatta e, stb..
2023. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A plexis hátizsák nagyon jól néz ki. De van egy bökkenő, ha nyáron viszed a hátadon, tök cuki, csak ebben a melegben ami mostanában van, és rásüt a nap, a plexi ugy átmelegszik, hogy cicó nem dobja fel a tappancsát? Amiket én láttam, kis lyukak vannak levegőzni, talán tul kicsik...
2023. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen youtube/insta kompatibilis macskák, de a legtöbb szerintem nem ilyen...



Mi kicsi korától próbáltuk az utazáshoz szoktatni, visszük magunkkal Balatonra, volt már rokonoknál is amikor nyaraltunk, de hiába próbálkoztunk utálja...


Ha elővesszük a bőröndöt már ott a rémület a kis pofiján és bújik az ágy alá... Pedig a bőrönd nem egyenlő azzal hogy ő is utazik, ha csak 2 napra megyünk itthon hagyjuk egyedül, de szerintem az is megviseli.


Hordozóban úgy nyervog néha mintha nyúznánk, minden alkalommal bekakil (ebből is látszik hogy fél), pedig soha semmi negatív nem történt vele ameddig a hordozóban volt, csak A pontból B pontba vittük.


Szóval egy ilyen nézelődős hátizsák nálunk csak arra lenne "jó" , hogy abból nehezebb a kakit kitakarítani, mint a hordozójából....

2023. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as - ugyanez. Hordozóban olyan hangon nyávog, mintha a vesztőhelyre menne, pedig csak egy tíz perces séta az állatorvos. Nyilván utálja, ha nem tudja, hogy mi történik vele. Már a hordozóba betenni is közelharc. A masszőröm cicaterapeutát hívott, hogy megbarátkoztassa a hordozóval a macskát, mert ők meg havonta mennének a szülőkhöz vidékre és viszik a macskát, aki ugyanezt csinálja, utálja az egészet. Pedig olyan jól néz ki, mikor a cicussal mennek kirándulni és azokon a képeken, videókon a cicus is élvezi a dolgot.
2023. márc. 30. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!