Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy nap kb. hányszor pisil...

Egy nap kb. hányszor pisil egy egészséges macska?

Figyelt kérdés

6 éves a cicám és szerintem sokszor használja az almot. Látszólag nincs baja, de elkezdett aggasztani. Lehet, hogy gond van a veséjével?!

Konzervet és alutasakos/alutálcás eledelt kap, szokott mellette inni is, de nem olyan sokat (szerintem).


Volt egy hosszabb betegsége, abból kigyógyult szerencsére, volt vérvétel is, nem volt rossz értéke.

Tegnap hívtam az állatorvost, de nem rendel a héten.


2023. márc. 28. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

A konzervben és az alutasakosban is sok nedvesség van. Ezek mellé nem is sok víz kell.


A táp mellé kell folyadék.


Nem csoda hogy sokat pisil!

2023. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha korábban is ennyit pisilt és ugyanezt ette, akkor nincs miért aggódj szerintem. Azt nem írtad, hogy nőstény vagy hím, nőstény cicám 3-5x is pisil egy nap, attól függően mit volt hajlandó elfogyasztani, a kandúr általában kétszer, de akkor Niagara.
2023. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám 5 éves ivartalan kandúr, naponta 3x pisil kb. Mikor kicsi volt (1 év alatti) naponta 5-6x is pisilt.
2023. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nedves kajával eteted + iszik is, így nem csoda, ha többször kell pisilnie. Kapjon szárazat is, mert tönkre fognak menni a fogai.
2023. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy darabig kint végezte a dolgát, így nem láttam. Előtte meg úgy emlékszem nem volt ennyi…

Kandúr, ivartalanítva van.

Ő is sokat pisil egyszerre is. De megy napi 5-7 alkalommal is.

Neki nagy étvágya van, ennél többet is enne.

2023. márc. 28. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva, mint a #2-esnél, a nagy megy sokszor pisikélni, a pici 2-3*, de akkor hallom, ahogy spriccel az alomba elég sokat, meg lyuk marad a pisifolt közepén:D
2023. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kap szárazat természetesen, az mindig előtte van.
2023. márc. 28. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!