Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Agresszív a cicánk de csak...

Agresszív a cicánk de csak velem miért ?

Figyelt kérdés

Tavaly meg halt a cicánk a feleségemmel nagyon szomorúak voltunk de 1 hete mikor jöttünk haza akkor találtunk egy pici cicát a semmi közepèn feleségem azonnal haza hozta, eddig szép és jó, de ok nélkül rám fúj morog, volt olyan is hogy feküdtem rám ugrott és meg harapott. Viszont a feleségemhez dörzsölödik dorombol neki a mellkasán vagy a feje mellett alszik.

Orvos szerint 4 hónap körüli cica ha ez számit ebben a kérdésben valamit


2023. márc. 28. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bántalmazhatták - persze, nem látunk bele a macskabuksiba -, és ezt most valamiért összeköti veled. Éhezett is - most már nem éhezik -, azt meg összeköti a feleségeddel, aki eteti. (Ugye, ő eteti? :)

Adj neki időt - még csak egy hete van nálatok -, esetleg etesd te (vagy te is), és engedd, hogy ő közeledjen feléd.

Jó eséllyel, ha biztonságban érzi magát, veled is meg fog békélni.

2023. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a macskák között is van olyan aki nehezebben alkalmazkdik.

De ő még pici is idő kell szerintem is.

Etesd párszor te lehet jobban megnyílik majd feléd.

Nem tudom mennyire vagytok játékosak ,de a cicák szeretnek játszani ,ha van kulcstartó ilyen lézer hülyeséged esetleg vagy tudsz venni a jó élmények is sokat segítenek nekem ez vált be mentett cicáknál szeretik a lézer fényét követni. ☺️


Dohányzol? Lehet azt érzi a kezeden vagy a ruhán.

Nekem van olyan macsek aki nem birta régebben a szagát apum dohanyos rá fújt egy darabig ,de amúgy elmúlik ez is apummal már elválaszthatatlanok 😅


Olvastam olyat ,hogy a nőkenek ahogy magasabb ill vékonyabb a hangja könnyebben elfogadják (mondjuk én is így tapasztaltam ,de lehet semmi köze ehhez)

2023. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyan ember bántotta aki valamiben hasonlít hozzád. Adj neki finomságokat, a macskák szívéhez is a gyomrukon vezet az út.
2023. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
lehet egy ferfi bantalmazta....kedveskedj neki vaj, tej
2023. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

.... 4# Tej? Tejtermék? Inkább ne mérgezze macskáknak nehezen vagy nem emészthető dolgokkal kérdező a saját cicusát.


Legfeljebb "macskatejet" kaphat amit allateledel kereskedésekben kapni.

2023. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is arra tudok gondolni, hogy egy férfi bántalmazhatta. Adj neki időt, etesd, simogasd, stb, de ne erőszakold rá magadat. Hagyd hogy ő közeledjen.
2023. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen a feleségem eteti de mostmár akkor én is fogom hátha még szeret úgy engem is
2023. márc. 28. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Adjál neki fincsi kaját, amikor te eteted, próbálj meg vele játszani, pingponglabdával, vagy botra erősits madzagot és a végére köss valami szines puha dolgot, próbálj meg csinálni egy alagutat amin át tud bujni, olyan anyagból amit nem tud szétcincálni. Ne erőltest a simit, várd meg mig ő közeledik hozzád. A kezeddel ne tanitsd játszani, mert megszokja, és ha nagyobb lesz, harap és karmolni fog mert megszokja.Fontos, a játékát ne tudja lenyelni. Pld. cérna, fonál, müanyagok, mert esetleg nem tudja megemészteni.
2023. márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: wc papir gurigát nagyon szeretik.
2023. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!