Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két éjszakára egyedül hagynáto...

Két éjszakára egyedül hagynátok a macskát a lakásban?

Figyelt kérdés
Raknék ki természetesen elég kaját és vizet, szerencsére nem olyan típus, aki egyből megenné az összes kaját, ami előtte van.
2023. márc. 29. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem. A víz megposhad, az alom megtelik ennyi idő alatt. Legalább 1x nézzen rá valaki közben.
2023. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Almot is raknék ki még egyet.
2023. márc. 29. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha NAGYON muszáj lenne, nem lenne semmi más megoldás, akkor talán. Való igaz, a víz nem lesz a legjobb már, de azért még meg tudja inni, ki nem fog száradni. Az alomra ha nem finnyás, akkor abban se kellene undorítóan soknak lenni, pláne ha teszel ki másikat is, bár nem hinném, hogy használni fogja azt.
2023. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Akkor sem. Ez hosszú idő. Bármi történhet közben. De ha semmi baj nincs, akkor is rossz lenne neki. Az első voltam.
2023. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi 2-3 éjszakára gyakran egyedül hagyjuk. 2 alomtálca, több tál víz, és több tál kaja. A mi cicánk éjjel-nappal alszik, olyan mintha nem is létezne, nem tudom a tied mennyire aktív, hogy mennyire viselné jól az egyedüllétet.
2023. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig még csak egy-egy éjszakára hagytuk egyedül, akkor nem volt semmi gond. Legnagyobb részt ő is alszik, vagy nézeget ki az ablakon. Néha játszik a kis játékával.
2023. márc. 29. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

"A víz megposhad, az alom megtelik ennyi idő alatt"


Az esővíz is kibír jópár napot árnyékban, a klóros csapvíz egy hét múlva is iható, még ha nem is optimális hosszú távon vagy betegen.



Rakjatok neki bőven vizet és almot, és nem lesz gond.


Vizet minimum 2 tálkába, ha esetleg az egyik edényből kiborulna.


Viszont ne legyen rendszereresen egyedül hagyva, csak ha van társa. Legalábbis szerintem társaságban jobban bírják az emberrk távollétét.

2023. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerencsés, de volt már rá példa. Nálunk két alom van a két macskára, itatókút (így a friss víz nem gond). Szokásosnál jóval nagyobb adag száraz.

Általában anyám szokott jönni napi egyszer rájuk nézni, én így vagyok nyugodt, de volt már olyan, hogy nem vállalta - pénteken elmentünk du, vasárnap jöttünk estefelé, tehát két éjszakát, két teljes napot meg még egy kicsit voltak egyedül. Nem volt gond.

2023. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz ennyi ideig.


Két alomtálca, több víz, és ahová nem akarjátok, hogy bemenjen, azt zárjátok kulcsra.

2023. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mi macskánk kizárólag az akvariumbol volt hajlandó inni szóval nem lesz gond a 2 napos vízzel :D
2023. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!