Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány macska ivartalanítás...

Lány macska ivartalanítás varratszedés nélkül?

Figyelt kérdés

Felnőtt lány macskámat vittem mütétre. Mondta a doki, hogy minden rendben lesz, varrat szedésre nem kell menni mert majd a cica kiszedi magának. Nem mondott semmit, hogy kellene rá ilyen védő búra vagy bármi.

A cica kb 3 nap alatt ki is szedte a varratot. Pici heg van, nem sebes,nincs szét nyilva. Nem vagyok tapasztalt ezért csak a dokira hallgattam. Ez normális így?



2023. márc. 30. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha úgy látod a cica sebe normális, nem piros, nincs kinyílva, akkor ne filózz azon, másoknál hogyan csinálta az orvos.
2023. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es: elnézést, nem kiabálni akartam, csak semmi más módon nem lehet kiemelni egyes szavakat. Ha van ötleted, szivesen fogadom.


Másrészt azt, hoyg csak vágni lehet, arra értettem, ha a cica sérülés nélkül ki tudja szedni, az csak úgy megy, ha vagy elvágják, vagy ha magától lebomlik a varrat.

2023. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Ez az orvos eléggé kontárnak hangzik.

Mikor nekem volt ivartalanitva a cicám. Ő kapott ruhát,vissza kellett menni ellenörizni a varratott és később varratszedésre. Az én cicám is lány. És persze kaptunk kezelőlapot, számlát, stb. Egy normális orvosnak számlát kell adnia és ellenőriznie kell az állatot, hogyan lábadozik. Ha nem lett szegény cicának semmi baja az nagy szerencse, de én ilyen orvoshoz nem vinném

2023. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!