Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha igénybe vettél már cicaszit...

Ha igénybe vettél már cicaszitter, macskaszitter szolgáltatást, milyen tapasztalataid vannak vele?

Figyelt kérdés
Van egy cicánk, és a rövidebb 2-3-4 napos elutazásoknál nehezen oldom meg az ellátását. Benti cica, és nagyon nagy a társaságigénye, jobban érdekli mint az étel. Eddig ismerősöket, barátokat kértünk meg, akik közel laknak- de azt tapasztaltuk, hogy kevesebbszer jönnek hozzá, mint amit megbeszélünk, azaz nem minden nap, ezért gondolkozom a cicaszitteren, ami, fura érzéseim vannak azzal, hogy egy idegennek kulcsot adjak...

2023. ápr. 10. 08:20
 1/4 qborka ***** válasza:
85%
Ooo,ha közel laksz hozzám, ingyen elvállalom 🐈🥰🐈
2023. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Vidd cica panzióba. Kulcsot nem adnék idegennek.
2023. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pesten a LocalCat és a CozyCat szitterei is voltak már nálunk, többször is. Soha nem volt semmi gond.
2023. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én cicaszitter vagyok.

1. mivel írunk szerződést arra a pár napra, névvel, mindennel, így ha pl valaki betörne azidő alatt, természetesen én lennék az elsők között, akit a rendőrök megkeresnének.


Kulcsot meg alap, hogy kapok, és akkor mi van? Bemegyek, ellátom a macskát, játszok vele, almot cserélek, hazajövök.


A macsknak nem jó a macskapanzió, stresszes lesz tőle, tök felesleges kitenni ennek - egyszerűen nem kell mindenben és mindenkiben a rosszat látni.

2023. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!