Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vörös kismacskát találok...

Vörös kismacskát találok menhelyen?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve valami olyan személy, aki ért az állatokhoz elmondhatná hogyan kell betanítani, hogy szobatiszta legyen.
2023. ápr. 12. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon rossz a természetük és rengeteget esznek. Garfild a prototípus ;)
2023. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Biztos talalsz, korul kell nezni.


Szobatisztasagra meg nem nehez szoktatni, csak megmutatod neki az almot, aztan majd raerez. Persze az elejen lehetnek balesetek meg, foleg, mivel az uj helyet is meg kell szoknia, de 1- 2 het es menni fog neki.

2023. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, szeretem Garfildot😄
2023. ápr. 12. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Én is 😆 csak kicsit problémás
2023. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát egy németjuhásztól nem lehet problémásabb, ha azzal elbírtam, akkor egy macska már nem foghat ki rajtam😅
2023. ápr. 12. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A macskát szobatisztává nevelni a világ legkönnyebb dolga. Velük született ösztön, hogy elkaparják a végterméket, szóval elég csak megmutatni nekik az almot és gyorsan rászoknak. Viszont, ha az alom mocskos nem mennek bele, szóval, ha szobatiszta cicát akarsz akkor takarítsd viszonylag gyakran.
2023. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!