Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy kiscicát és...

Találtunk egy kiscicát és befogadtuk :]! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tüsszög arany bogaram és berekedt (3 napja van itt:). Elvittük állatorvoshoz, azt mondta minden rendben, kapott oltást, féreghajtót plusz a fülébe rühatka elleni szert(megelőzés végett).


El fog múlni a tüsszögés? (Esőben ázott, azért lehet?)

Mitől rekedt be? (Kaja miatt sokat nyavajog)

Áthelyeztük az almát a fürdőbe(az étkező asztalnál nem volt túl jó helyen), de nem igazán akar odaszokni :S mit tegyünk?


Kisfiú, aki tud mondhat nevet is:) Milyen cicabútort javasoltok :)


Aki tud, még adhat tanácsokat!


Előre is köszi mindenkinek a választ! Bocsi, hosszú lett :S.


2010. okt. 9. 09:45
1 2
 1/11 Gerbilgirl ***** válasza:

Szia

Valószínűleg megfázott a kis apróság ( nem csoda ilyen időben )

Ha úgy van, tartsátok melegbe ( szobahőmérséklet)

A rekedtség nem valószínű, hogy a kaja miatt van :)

Ha cicabútort akarsz neki akkor szerintem célszerű a teszveszen/vaterán körülnézni ott elég reális áron hozzájuthattok :) ( a használt is sokszor kiváló állapotban van ).

Ha valami érdekel írj privibe :) Fiú cicanév? Milyen színű? Majd mutass képet is és akkor tudok segíteni névválasztásba :D

2010. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az orvos a tüsszögéssel kapcsolatban semmit nem mondott?

szerintem meg van fázva


vehetnétek neki mondjuk cicasátrat, azt nagyon szeretik

meg most hogy jön a tél, jól jöhet egy radiátorra szerelhető fekvőhely, imádnak a radiátor közelében lustizni. azthiszem valamelyik macskaeledelgyártónál van is ilyen akció, hogy ha gyűjtöd a vonalkódokat, kapsz ilyen fekhelyet.

2010. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem akarok rossz hír hozója lenni, de elképzelhető, hogy macskainfluenzás, és az akár halálos is lehet.

tudomásom szerint a legtöbb macska túléli, de van, amelyik nem bír vele.

2010. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

09:54

ha ilyen komoly dolog lenne, mint a macskainfluenza, akkor az orvos gondolom észrevette volna, hogy ez nem egy mezei megfázás.

2010. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy nem macskainfluenzás :(

Jókedvű, játszik, eszik meg alszik :)

2010. okt. 9. 09:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha az orvos szerint rendben van, akkor biztos nem beteg. A sok nyávogástól is berekedhetett, vagy lehet tényleg, hogy meghűlt egy kicsit szegény.

Igaz nekem csak olyan macsekom van, aki csak nappal van bent és a dolgát kint végzi, de úgy hallottam, hogy úgy lehet az alomba szoktatni, hogy mikor látod, hogy kaparász és már kell neki, akkor gyorsan be kell tenni az alomba és akkor odaszokik ha párszor meg csinálod.

Bútornak szerintem egy alvókosár meg egy kaparófa elég neki, ha elég ügyes vagy otthon is elkészítheted neki ezeket.

Milyen színű a cica?

2010. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


ő az <3

2010. okt. 9. 09:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is befogadtunk 1 3 hónappal ezelott egy kis cicust akinek még szopnia kellett volna hisz olyan kicsi volt hogy alig ment. De szerencsére sikerult segíteni rajta és most már a kutyusunkal alusznak együtt. Amúgy szerintem tápot még ne kapjon, kis cumisüvegbő letettük mi whiskasos cicatejjel amit egy kis babadarával keverve adtuk oda neki. 3-4 óránként kapott enni. 1-2 hét múlva próbálkoztunk alultasakos kajával, kézből és megette. Persze az egész még nem fért belé. Majd fokoatosan szoktattuk a táphoz (Whiskas tejjel higítva majd minnél többet kapott a rendesből és végül nem kézből hanem tálkából kapta az ennivalót. Persze utána még 1-2 hónapig úgy szopta az ujjhegyünket mintha a mama cicije lett volna. Nagyon édes volt ilyenkor. Most már egy egészséges kicsit dundi cicus lett belőle, imádni való jószág. De etetések után ajánlatos a fenekét langyos vattával áttörölni.
2010. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a bundája. :) Cukipofa. :)

[link]

Itt van egy csomó macskanév. Nekem a fiú cicámat Lord Emil Nándornak hívják. XD

2010. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget :)!


Még írhattok :)

2010. okt. 9. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!