Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelba egy macska vagy két...

Panelba egy macska vagy két macska?

Figyelt kérdés
Van egy kismacskánk, gondolkodunk, hogy hozzunk e mellé még egyet. Mi a jobb a kismacskának? Egyedül vagy ketten? Ha hoznánk mindenképp most kéne, amig kicsi, akkor jobban összeszoknának.
2010. okt. 9. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis van egy szerintem mehet a másik is, biztos, hogy jobb neki ha van még egy cica!

Nekem is 2 van, panelban!

2010. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a cica felnőtt volt mikor pajtást kapott,így látom a különbséget. Azóta sokkal boldogabb. Hozzánk is bújik,de egy fajtabeli egész máshogy tudja szórakoztatni. Elképesztő látvány mikor összebújva alszanak vagy birkoznak. :) Ráadásul így amiatt sem kell aggódni,hogy unatkozik ha egyedül hagyjuk. Ha nem gond nektek akkor mindenképpen 2legyen.
2010. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kettő van. Elöször egy volt, de egy idő után azt vettem észre, hogy nem érzi magát jól a bőrében a cica. Napi 10-12 órát volt egyedül szegénykém. Így aztán beszereztem egy másikat. Az összeszaoktatáshoz kellett pár nap, de nagyon megérte. :) Nagyon cukik együtt. :)
2010. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 2 cicát tartok lakásban, mint látható roppant jól érzik magukat:

http://www.youtube.com/watch?v=P8WxxqeHr6c


Először csak 1 cicám volt, de sajnos sokat volt egyedül, és kezdett depis lenni. Így kapott egy kis társat, akivel együtt bitorolják az egész lakást :)

2010. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meggyőztetek :)) Nagyon cuki volt a videó, ahogy mosdatták egymást, meg ahogy játszottak :))) Mindjárt indulunk a cicáért :)) Azért is döntöttünk igy, mert ma egész éjjel rajtunk ugrált a cicánk, alig aludtunk vmit, borzasztóan sok az energiája, remélem majd ketten lefoglalják egymást, hogy legalább aludni lehessen :))
2010. okt. 10. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!