Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak az én macskám szereti a...

Csak az én macskám szereti a nyers csirke májat?

Figyelt kérdés
mikor csirke májat sütünk vagy főzünk meg van érte veszve, de mindig adunk neki,lehet esetleg lesz valami baja a nyers májtól ?
2010. okt. 9. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

igen lehet.

"Máj: túlzott fogyasztása A-vitamin mérgezéshez vezet, amelytől az izmok és a csontok károsodnak "

2010. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Hajajj! Szerintem a legtöbb macska szereti. A mi macskáink teljesen odavan disznóvágáskor és kopasztáskor. Akkor mindig degeszre eszik magukat.
2010. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Áááá,odavan érte nagyon,és sztem is a legtöbb macska bolondul érte!!=) Baja nem lesz tőle!
2010. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

szerintem azért illene figyelembe venni amit írtam. de parancsolj itt a link ha nem hiszed:

[link]


és itt nem csak a hasukra csapnak, és úgy írják le.. :)

2010. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Az enyém is imádta :)


Első: hipervitaminózist elég szélsőséges esetekben okoz... a kérdező gondolom nem kilószám eteti májjal a macskáját. Túladagoláshoz kéne vagy 4 kiló máj, vagy az, hogy minden nap reggel-délben-este azt eszi...


Ha "jutalomfalatként" kapja, semmi baja nem lesz.

2010. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kb 1 hónapba 1x kap akkor is csak kb 10dkg csirke májat. Ahogy az egyik kedves válaszoló le írta jutalom falatként.

Köszi válaszokat.

2010. okt. 9. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicáim is nagyon szeretik.
2010. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Persze, hogy szeretik. Nem véletlenül van, hogy a macska nyávogást úgy szokták írni

"- Máj, máj, máj!"

Nyersen inkább ne add neki. Mivel a szervezetben a máj feladata a méregtelenítés, gyakran a szervezet számára "mérgező" anyagok a májsejtekben raktározódnak. Pl: alkohol, elhalt baktérium,vagy vírus, toxink. Ha meg főzöd vagy megsütöd a májat, úgy ezek az anyagok is lebomlanak alkotórészekre a hő hatására. És így már nem tudnak egyéb problémát okozni. Sem neked, sem a cicádnak.

A mi macsekunkat ki kell zárni a konyhából és a szobából ha máj van terítéken, mert nem bír magával.

2010. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi ez után többet nem adok neki nyersen. Ja és ha nyers húsnál is így van ?
2010. okt. 16. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyers húsnál nincs igy mint a májnál...,a májat azért jobb nem nyersen adni,mert mérgeket halmoz fel és a főzéssel ez eltünik!
2010. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!