Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés

Vagy 2 napja ült a virágos kertbe,és elkezdett hapcizni.Azt hittem egy méhecskét kapott be,ami megszúrta(mert picit mintha fel lett volna pöffedve a pofija)de azóta is hapcizik.Akkor lehet allergiás vagy lehet meg van fázva?ne írjátok hogy vigyem állatorvoshoz,mert most nincs rá pénzünk sajnos.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 9. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha darázs vagy méhecske csípte meg, vagy akár ha allergiás is, akkor nem árt neki ha megitatsz vele egy kis calcium injekciót, ha van otthon.
2010. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van itthon(a kislányomnak írták fel és maradt belőle)akkor lehet allergiás a méhecske csípésre és azért hapcizik?
2010. okt. 9. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudom sajnos, nekem volt egy kutyám, akit megcsípett a darázs, igaz nem méhecske, és sajnos nem élte túl, mert az orvos nem érkezett meg idejében és teljesen bedagadt neki a nyelőcsöve és megfulladt.A calcium biztosan nem árt neki, de lehet valami virágporra is allergiás esetleg,mert ahol méhecske van, ott virágpor is van nagy valószínűséggel.

Ha nem vagy biztos a calciumban, ne vidd orvoshoz, ha nem tudod, mindenkinek lehetnek ilyen gondjai a legrosszabbkor, de én ilyen esetben fel szoktam hívni a dokit, hogy mit gondol, mi a teendő ilyenkor, ezért még senkinek nem lett baja, és ha kérdezi, hogy miért nem tudod elvinni, megmondod, hogy sajnos ez úgy jött ki, hogy anyagilag nem vagy éppen porondon, de szeretnéd a segítségét kérni,ebben és ebben, hidd el, segíteni fog, vagy megoldja/megmondja, hogy fizethetsz részletben.

2010. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem tudja biztosítani az állat orvosi ellátást, az ne tartson állatot. Ennyire egyszerű a képlet. Gondolom ha a drága kislányod lenne beteg, nem mondanád azt hogy "most nincs pénzem orvosra"...
2010. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Félretéve a személyes magánvéleményemet..

Lehet allergia, megfázás, de az is lehet hogy valami bogár ment az orrába ami irritálja belülről. Kizárólag orvos tudja megmondani. Ha 1-2 nap alatt nem múlik el, jobban teszed ha elviszed.

2010. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló.Én úgy tudom ha a gyereket viszik az orvoshoz a vizsgálatért nem kell fizetni,de az állatorvosnál igen.Szerintem ne hasonlítsd össze a kettőt!
2010. okt. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!