Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elmegyek egy cica-menhelyre...

Ha elmegyek egy cica-menhelyre, melyik cicát vigyem haza?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy nem a gazdi választja ki a cicát, hanem valójában a cica választja ki a gazdáját.

Egy menhelyen hogyan lehet megállapítani egy macskáról, hogy éppen engem választott?



2023. ápr. 26. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez esetben akkor te választod ki de mondjuk úgy hogy a szemedbe néz de először te nézel az ő szemébe. A kérdés az hogy viszonozza-e?
2023. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Amelyik szimpatikus. Amikor én először elmentem egy menhelyre, az egyik cica azonnal hozzám rohant és bújt. Mégis lebeszéltek róla, mondván, a cica annyira élénk, hogy rombol, összekapar mindent.

Végül netről, kép és leírás alapján választottam egyet. Amikor érte mentem, eléggé meg volt szeppenve és nem akart elszakadni az ideiglenes befogadójától. Mégis elhoztam és már kb. 9 éve szeretjük egymást. :)

2023. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Odamész a számodra szimpatikus cicához ha viszonozza az érdeklődésed majd eltöltesz vele annyi időt,hogy eldöntsd érdeklődik e irántad a cica vagy sem.Ha mindketten szimpatikusak vagytok egymásnak akkor válaszd az a cicust.
2023. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Válaszd ki a számodra legjobban tetsző cicát, és próbáld megsimogatni őt, és több időt eltölteni vele. Ha nagyon nem akarja, akkor inkább ne erőltesd.

Vagy pedig ülj le a cicák elé, és várd meg, mígy esetleg az agyikük oda nem megy hozzád.

2023. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahh én tuti nem tudnék választani…

Sajnálnám a többit

Ha egyszer menhelyre mennek talán pont egy olyat választanék aki mondjuk nem a legszebb vagy nem kiscica mert nekik kevesebb az esélyük

Vagy egy feketét, olvastam egyszer hogy őket kevésbé akarjak, nekem viszont pont nagyon tetszenek a totál fekete cicák

Esetleg ha egy cica nagy érdeklődést mutatna felém akkor biztosan őt

2023. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!