Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska alom fürdőbe?

Macska alom fürdőbe?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a macskámmal kell megosztanom a fürdőszobát. Azon aggódom, hogy a szeretetcsomagjábol nem-e tudnak a bacilusok stb. a törülközőn, fogkefén landolni? (Fedetlen alom tálcája van és persze amint tudom kiszedem a dolgokat)

2023. ápr. 28. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a cicatulajdonosok 90%-a a fürdőben tartja a macskatálcát. (mi is). Nem lesz baj.
2023. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon sok lakásban/házban a klotyó be van építve a fürdőszobába. Baktérium szempontból az legalább annyira "bajos" lenne, mint a macskaalom. De nem szokott abból sem probléma lenni; vagy legalábbis nem hallottam még róla. Ha aggódsz, a fogkefédet tarts elzárt helyen vagy pattints rá egy fogkefevédő tokot. A törülköződnek nem lesz semmi baja.
2023. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző válaszoló is írta, ha a wc az embernek való wc a fürdőben van (főleg, ha úgy húzzátok le, hogy fel van nyitva a fedél), akkor már tele van minden molekuláris kulával.

Nem lesz nagyobb bajotok a macskaalomtól sem, mint ettől. Gondolom azt nem kell ecsetelni, hogy a macskaalom elhelyezése ugyan nem számít, de az, hogy kezetmostok-e almozás után, igen. De ott se kaphattok el semmi halálosat azért.

2023. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a szobámban vannak az almok, az nem bacis, hogy vele alszok? :D
2023. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Én akárhova teszem mindíg a virágokba ürít
2023. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!