Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam ide a...

Hogyan szoktassam ide a macskákat?

Figyelt kérdés
Hozzánk jár át egy pár macska szarni és azon gondolkodtam, hogy ide lehetne őket szoktatni úgy hogy ne csak a nagydolgukat végezék itt? Ha már muszáj takarítanunk utánuk akkor hadd váljanak a család részévé. :) Vagy ezek alapból máshol ürítenek, mint ahol élnek?

2023. ápr. 30. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki kaját
2023. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyok és megvan a nagybetűs otthonuk családjuk akkor nehezen, habár a szomszéd cicája hozzánk szokott és azt hiszem jobban szeret engem mint őket de őket sem hagyta ott, hát etesd szeretgesd és ha finomabb falatotokat adsz neki mint a valódi gazdái akkor gyakran fog hozzád járni.
2023. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A macska maga válassza meg az embert ezt mondta anyu régen nekem és nem hittem benne laikusként én is úgy vettem hogy ez butaság, de nem. Volt egy cicám aki velem aludt ha sírtam mert rossz napom volt hozzám jött és hívni se kellett, mintha érezte volna hogy magányos vagyok és szükségem van egy barátra. Na ő volt az én macskám, ráadásul úgy, hogy talált cica volt. 7 évig élt velem, majd sajnos elhunyt mert beteg lett. :(
2023. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj nekik enni,szeretetet és akkor hátha maradnak nálad,de ha van már családjuk akkor lehet nem maradnak ott nálad.
2023. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!